Опубліковано Залишити коментар

Завантаження подій у реальному часі: найкраща причина використовувати BlackVue Cloud

Завантаження подій у реальному часі: найкраща причина використовувати BlackVue Cloud

Починаючи з 2015 року, BlackVue Cloud встановлює стандарти для хмарних сервісів відеореєстраторів. Це функції для користувачів, яким потрібен додатковий спокій, коли мова йде про їх автомобіль.

BlackVue Cloud дозволяє бачити те, що фіксує ваш відеореєстратор в режимі реального часу з будь-якого місця за допомогою програми BlackVue.

Це стосується не лише нагляду за вашим автомобілем. BlackVue Cloud надсилає сповіщення на ваш телефон, якщо щось відбувається коли ви перебуваєте далеко від своєї автівки.

Крім того, BlackVue Cloud дозволяє віддалено переглядати відеозаписи, записані на карту microSD. Ви також можете створити резервну копію важливих файлів у хмарі.

З останнім серйозним оновленням, яке випустили в травні 2021 року, BlackVue представив нову обов’язкову функцію для всіх сумісних із Cloud моделей BlackVue починаючи з DR750S.

Спочатку трохи про Режим паркування

Зауважте, що завантаження подій у режимі реального часу можна налаштувати на роботу в різних сценаріях, а не лише в Режимі паркування.

Режим паркування – це режим запису, який захищає вашу машину під час вашої відсутності. BlackVue дозволяє вибирати між двома типами:

  • Виявлення руху + удар: відеореєстратор записує під час виявлення руху (відео в Режимі паркування) та коли G-сенсор реєструє удар (відео події).
  • Прискорений запис + удар: відеореєстратор безперервно записує з низькою частотою кадрів (відео в Режимі паркування) та коли G-сенсор реєструє удар (відео події).

Такі відео містять 5-секундний запис до удару. Таким чином, ви завжди отримаєте докази.

Що б не сталося з вашим припаркованим автомобілем, відео записується на відеореєстратор. Однак що станеться, якщо справа піде ще гірше? Що буде, якщо злодій увірветься у ваш автомобіль і відключить або викраде відеореєстратор?

Завантаження подій у реальному часі може мати велике значення

За допомогою функції завантаження подій у режимі реального часу ваша реєстратор  може зберігати відео у реальному часі в хмарі. Він не тільки починає зберігати в Cloud відео з моменту удару, але також додає 5-секундні кадри до удару. Якщо ви все ще не впевнені, що це означає, розберімо на прикладі:

Уявімо собі встановлений BlackVue DR750X-2CH (з передньою і задньою камерами). Ваш автомобіль припаркований, BlackVue підключено та активовано Режим паркування.

  1. Злодій вривається у ваш автомобіль: вібрації від злому фіксуються G-сенсором (акселерометром) відеореєстратора BlackVue.
    • Відеореєстратор створює файл подій у повній роздільній здатності (Full HD або 4K UHD, залежно від моделі) для кожної камери (передня/задня), що включає кадри до удару.
    • Одночасно BlackVue записує версії відео з нижчою роздільною здатністю.
  2. Як тільки розпочинається запис, BlackVue починає завантажувати відео з нижчою роздільною здатністю в Cloud, де вони одразу зберігаються: це і є завантаження події в реальному часі.
  3. Тепер уявімо, що злодій помічає ваш відеореєстратор і відключає її: кадри, записані до цього моменту, будуть у безпеці збережені в Cloud!

Звісно, взломи автомобіля не найпоширеніший випадок. Однак неважко уявити, наскільки ця функція корисна і в більш частих випадках, наприклад, коли винуватець втікає з місця ДТП.

Сумісні моделі та мінімальні вимоги до прошивки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *