Опубліковано Залишити коментар

Відеореєстратор: купувати чи ні?

Відеореєстратор: купувати чи ні?

Ми живемо у світі, де існує довгий перелік аксесуарів, які ви можете придбати для свого автомобіля. Вони можуть не тільки зробити вашу поїздку приємнішою, але й безпечнішою.

Однак, ми хочемо зосередитись на одному конкретному аксесуарі, який сьогодні можна побачити у багатьох автомобілях на дорозі  Ви, мабуть, бачили відеореєстратори в усіх, починаючи від машини свого друга або члена сім’ї та закінчуючи автомобілем Uber. Це невеликі камери, які завжди записують, іноді лише дорогу перед автомобілем, а іноді ще й дорогу позаду.

Оскільки сьогодні відеореєстратори є настільки популярними, ми розберемось, чому вам слід придбати відеореєстратор, а також чому не слід цього робити. Врешті-решт, ви краще зрозумієте як плюси, так і мінуси, що дозволить прийняти більш об’єктивне рішення.

Плюси

Одним із перших аргументів, який виникає під час обговорення питання придбання відеореєстратора є те чи потрібно вам насправді купувати відеореєстратор. Всі думають, що “так, це корисна річ, але чи справді мені це потрібно? Зі мною ж нічого такого не стається”.

Відеореєстратор: купувати чи ні?Щоб відповісти на це питання, корисно поглянути на факти. Наприклад, лише в США щороку близько 4,4 мільйона людей отримують травми або інвалідність внаслідок автомобільних аварій. І хоча дорожній рух займає лише восьму сходинку серед причин смерті, проте, першу — серед дітей та молодих людей (у віці 5-29 років). Поки автопілоти різко не зменшать кількість аварій на наших дорогах, є ймовірність, що ви можете потрапити в автокатастрофу. Якщо це все-таки трапиться, реєстратори можуть надати життєво важливі докази як для вашого автостраховика, так і для вас, якщо ви будете подавати позов про відшкодування збитків або захищатись від шахраїв. Зрештою, це об’єктивні докази, які неможливо змінити, що робить їх безцінним активом після потенційної аварії. 

Крім того, відеореєстратор може підвищити рівень безпеки вашого автомобіля. Вони можуть продовжувати запис, навіть якщо ваша машина не заведена, дозволяючи захопити злочинців, які можуть намагатися увірватися. Вони можуть навіть фіксувати номерний знак – якщо винуватець не залишить для вас записки.

Тоді є якісь мінуси?

Противники покупки відеореєстратора стверджують, що початкова вартість не варта тієї вартості, яку ви отримуєте від камери. Однак це переважно хибне припущення. Перш за все, відеореєстратор – це інвестиція. Так, існує попередня вартість, але ця вартість часто повертається пізніше. Насправді ви можете зекономити тисячі (або десятки тисяч), потрапивши у серйозну аварію. Мало того, але інвестування в автомобільний відеореєстратор дає вам певний спокій. Цей тип безпеки безцінний, але це реальний актив, який ви отримуєте при покупці.

Відеореєстратор: купувати чи ні?

Висновок

 

Автомобільні відеореєстратори можуть захистити вас, ваших попутників та ваш автомобіль. Перш за все, це інвестиція у вашу безпеку, приватність та фінансове майбутнє. Відеокадри з відеореєстратора можуть бути надзвичайно корисними для отримання компенсації від страхової компанії після нещасного випадку або навіть захисту від потенційного судового позову.

Відеореєстратор: купувати чи ні?Беручи до уваги все вищесказане, ми вважаємо, що автомобільний реєстратор – чудове рішення для багатьох водіїв. Це прекрасне поєднання матеріальних та нематеріальних переваг, незалежно від того, перебуваєте ви щодня в дорозі або збираєте своїх дітей зі школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *