Posted on Залишити коментар

[Велике оновлення] Покращений інтерфейс додатка BlackVue, темний режим, завантаження подій у реальному часі й не тільки

[Велике оновлення] Покращений інтерфейс додатка BlackVue, темний режим, завантаження подій у реальному часі й не тільки

Величезні зміни були внесені до BlackVue App та Cloud, а також випущено оновлення для відеореєстраторів серій DR900 та DR750.

Оновлення вбудованого програмного забезпечення для сумісних з хмарою відеореєстраторів

Усі наведені нижче BlackVue отримують оновлення для роботи з новим додатком, хмарою та програмним забезпеченням, а також нові функції:

 • DR750X Plus v1.001
 • DR750-2CH LTE v1.007
 • DR900X-1CH / 2CH v.1006
 • DR750X-1CH / 2CH v.1006
 • DR900S-1CH / 2CH v1.013
 • DR750S-1CH / 2CH v1.018

Привітайтеся з темним режимом

Ті з вас, хто вимагав темного режиму в додатку BlackVue, матимуть вагому причину радіти.

Ми переглянули весь дизайн програми, і скрізь де це підтримується, темний режим застосовується автоматично на основі налаштувань вашого телефону. Якщо ви хочете перемкнути на світлий режим або темний режим, ви можете зробити це в меню налаштувань програми BlackVue.

Для тих, хто дивується, чому взагалі хочеться користуватися темним режимом: окрім чудового вигляду та того факту, що це полегшення для очей вночі, такий режим насправді може сприяти економії заряду акумулятора якщо ваш телефон має OLED-дисплей, оскільки OLED-дисплеї стають чорними, вимикаючи живлення відповідних пікселів. Для РК-дисплею це не буде важливим фактором, оскільки ці екрани мають підсвічування та отримують потужність, навіть якщо вони однаково чорні.

Завантаження подій у прямому ефірі: найкраща причина використання BlackVue Cloud?

Багато водіїв використовують і люблять BlackVue Cloud за можливість отримувати сповіщення про вплив в режимі реального часу, поки автомобіль припаркований. Або за можливість перевірити машину звідки завгодно за допомогою віддаленого перегляду в реальному часі.

Однак є щось навіть краще для вашого спокою, ніж сповіщення: знання, що ви матимете відеодокази, які надійно зберігатимуться у хмарі на випадок, навіть якщо це злом чи винуватець утік з місця подій.

Як це виглядало раніше

До цього часу користувачі мали вибирати між автоматичним завантаженням подій у режимі реального часу (Event Live Auto Upload) та автоматичним завантаженням файлу подій (Event File Auto Upload).

Event Live Auto Upload було випущено першим: він вмикав відеореєстратор після виявлення впливу і зберігав однохвилинне відео в хмарі.

Event File Auto Upload ще включало 5 секунд відео до удару, які, як правило, мають вирішальне значення для визначення відповідальності за зіткнення, наприклад. Однак перед завантаженням у хмару потрібно було записати повне хвилинне відео. Але якщо відеореєстратор відключається до кінця відео, нічого не завантажується в хмару.

Більше ніяких компромісів

Тепер за допомогою завантаження подій у прямому ефірі ви отримуєте переваги обох функцій. Відеореєстратор починає завантажувати в хмару в режимі реального часу, включаючи п’ять секунд до удару.

Зауважте, що завантаження подій у прямому ефірі застосовується не лише до ситуацій в режимі паркування. Додаток дозволяє легко вибрати, які типи подій ви хочете завантажити автоматично, включаючи абсолютно нові типи подій.

Також збільшився час зберігання Live Event Upload з 2 до 7 днів для тих, хто користується додатком безкоштовно. Підписникам ліміт збільшено з 7 до 30 днів. 

[Велике оновлення] Покращений інтерфейс додатка BlackVue, темний режим, завантаження подій у реальному часі й не тількиТепер ви можете легше переміщати файл у хмару, а також видаляти файли. Файли завантаження подій у реальному часі з тимчасового сховища можна перемістити у постійне сховище у хмарі.

Більш точні та корисні типи файлів подій

Нова прошивка та програма тепер підтримують більше різних типів подій, щоб відображати більше реальних ситуацій. Нещодавно додані файли подій включають три нові типи, пов’язані з різкою їздою (сильне прискорення, різкі повороти, різке гальмування).

Фактичні назви файлів також були оновлені, так що ви можете легше знаходити відео, які ви шукаєте.

[РРРРРММДД] _ [ГГХХСС] _ [Код імені файлу] [Камера (спереду(F)/ззаду(R))] [необов’язкове згадування про Substream або Live] .mp4

Приклад: 20210510_162559_IFL.mp4 – це ім’я файлу, що записано в режимі реального часу з передньої камери в режимі паркування, запис розпочався 10 травня 2021 о 16:25:59.

NoКодТип подіїОпис
1EВплив під час рухуВплив виявлено під час руху
2IВплив під час паркування Вплив виявлено в режимі паркування
3OПеревищення швидкості Виявлена швидкість ​​вище встановленої межі
4AСильне прискорення Виявлено різке прискорення
5TРізкі поворотиВиявлено різкий поворот
6BСильне гальмування Виявлено різке гальмування
7RВхід у геозонуВиявлено вхід у геозону
8XВихід із геозониВиявлено вихід із геозони 
9GПроїзд Виявлено перетин геозони

Більш інтуїтивне меню

Покращений інтерфейс

Ми вдосконалили користувальницький інтерфейс, щоб надати більше корисної інформації, коли це потрібно.

[Велике оновлення] Покращений інтерфейс додатка BlackVue, темний режим, завантаження подій у реальному часі й не тількиСписок відеофайлів був оновлений для чіткішого відображення подій, включаючи нові типи подій.

Завдяки оновленням значків, список камер дозволяє дізнатися, чи знаходиться відеореєстратор у режимі паркування, як він підключений (Wi-Fi або LTE) та силу сигналу LTE. Користувачі плану Fleet також можуть створювати групи відеореєстраторів, щоб зробити управління десятками реєстраторів більш… керованим!

[Велике оновлення] Покращений інтерфейс додатка BlackVue, темний режим, завантаження подій у реальному часі й не тількиБільш зручний процес реєстрації в хмарі

Процес реєстрації та підключення відеореєстратора в Cloud був дещо заплутаним для користувачів, які могли пропустити деякі кроки (реєстрація відеореєстратора, налаштування підключення до Cloud). Тепер програма проводить весь процес за один раз, незалежно від того, використовуєте ви сторонні точки доступу, модуль підключення BlackVue або вбудований зчитувач SIM-карт.

[Велике оновлення] Покращений інтерфейс додатка BlackVue, темний режим, завантаження подій у реальному часі й не тількиМиттєво застосуйте більшість налаштувань без необхідності перезавантаження

Більшість налаштувань тепер можна змінити навіть у хмарі без  перезапуску BlackVue. Винятки становлять:

 • Зміни налаштувань, що вимагають форматування карти microSD.
  • Налаштування часу: налаштування часу вручну, перехід на літній час, синхронізація з часом GPS
  • Параметри якості відео, роздільної здатності та довжини сегмента.
 • Зміни налаштувань, що вимагають переривання запису:
  • Відеокодек
  • Запис в режимі паркування
  • HDR (лише DR900)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *