Режим паркування BlackVue

02_02_e1e1e3-1

Про режим паркування

Камера призначена для запису вашого водіння. Але чи знали ви про те, що камера може стежити за машиною, коли ви відсутні?
Це дуже важлива функція, коли ви турбуєтеся про викрадення або пошкодження вашої припаркованого машини.
Всі камери BlackVue оснащені функцією контролю паркування.

parking-mode-icon

КОЛИ Камера переходить в режим паркування?

Режим паркування активується після того, як акселерометр камери розпізнає, що машина не рухається впродовж декількох хвилин.

ЯК Камера записує В РЕЖИМІ паркування?

У режимі паркування, ваш BlackVue активний увесь час, але не записує нічого на карту пам’яті, крім:

  • Передня або задня камера зафіксувала рух (можна відрегулювати або вимкнути чутливість). В цьому випадку відбувається однохвилинний відеозапис паркування, який починається за кілька секунд до запуску *.
  • Акселерометр відчуває найменший вплив або вібрацію машини (чутливість регулюється). В цьому випадку відбувається однохвилинний відеозапис паркування, яка починається за кілька секунд до запуску *.

* BlackVue постійно зберігає останні кілька секунд відео в своїй буферній пам’яті, щоб вловити дії, які призвели до спрацьовування датчика датчика.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ РЕЖИМУ паркування ПЕРЕД НОРМАЛЬНИМ РЕЖИМОМ?

У Режимі паркування мінімізуються ризики перезапису важливих файлів під час тривалої стоянки, за рахунок того, що запис відбувається тільки в тому випадку, коли щось відбувається.

Це також знижує навантаження на карту пам’яті, що дозволяє продовжити термін її служби. Крім того, GPS вимикається під час Режиму паркування, що зменшує споживання заряду.

Я МАЮ ДВОКАНАЛЬНУ КАМЕРА. ЧИ ПРАЦЮЄ РЕЖИМ паркування НА ОБОХ КАМЕРАХ?

Відеозапис під час паркування починається тоді, коли передня або задня камери фіксують будь-яку дію ззовні або всередині (за це відповідає акселерометр, який вбудований в передню камеру). Все, що записано передньою і задньою камерою – зберігається.

Чи можу я деактивувати РЕЖИМ паркування?

Так, Режим паркування можна деактивувати за допомогою налаштувань камери. В такому випадку, камера буде продовжувати записувати в Нормальному режимі до того часу, поки вона включена (навіть якщо машина нерухома протягом 5 хвилин).

ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ РЕЖИМУ паркування?

За замовчуванням, камера має адаптер живлення, який підходить до прикурювача автомобіля. У більшості машин, прикурювач не працює, якщо запалювання не включене. Тому для Режиму паркування необхідний кабель від камери до акумулятора автомобіля, або ж використання спеціального акумулятора.

BlackVue надає три варіанти:

Power Magic Battery Pack: просто рішення для DIY

blackvue-parking-mode-b-112-power-magic-battery-pack-diy-diagram
blackvue-parking-mode-b-112-power-magic-battery-pack-diy-diagram-installation

Проста установка

Підключається до прикурювача машини і подає живлення до камери. Поки запалювання включено, Power Magic Battery Pack заряджається. Коли запалювання вимкнене, акумулятор Power Magic може працювати протягом 8 годин – якщо це Двоканальна камера, або 12 годин – якщо це одноканальна камера.

РОЗРОБЛЕНИЙ З УРАХУВАННЯМ БЕЗПЕКИ

На відміну від звичайних літієво-іонних акумуляторних батарей, які використовуються для телефонів або ноутбуків, Power Magic Battery Pack має LiFePO4 (літієвий фосфат заліза). Вони більш стійкі до тепла, що суттєво впливає на безпечну роботу в автомобілі. Якщо машина припаркована на сонці, температура може досягати того рівня, при якому літій-іонні батареї можуть становити загрозу безпеці.

Важливо відзначити той момент, що батареї LiFePO4 мають набагато більший термін служби (при однаковій кількості циклів зарядки/розрядки) в порівнянні з літій-іонними батареями.

Компактний розмір

Power Magic Battery Pack досить невеликий для того, щоб вміщатися в бардачку або компактно розміститися в салоні.

Зарядка ДЛЯ ІНШИХ ВАШИХ ЕЛЕКТРОННИХ девайсів

Два USB-порта дозволяють вам заряджати ваш телефон, планшет або підключити точку доступу для Wi-Fi (щоб скористатися BlackVue Over the Cloud).

Power Magic Pro: апаратне рішення

blackvue-parking-mode-pmp-power-magic-pro-diagram
blackvue-parking-mode-pmp-power-magic-pro-diagram-installation

ЗАРЯДЖАЙТЕ ВАШУ КАМЕРУ. ЗАХИСТІТЬ АКУМУЛЯТОР АВТОМОБІЛЯ

Power Magic Pro – це контролер напруги в електромережі автомобіля. Він подає живлення на вашу камеру, навіть при вимкненому запалюванні, і захищає акумулятор автомобіля від розрядження.

Звичайне використання вашої камери (без Power Magic Pro) може призвести до виснаження акумулятора машини, якщо тривалий час використовується Режим паркування.

З Power Magic Pro камера буде працювати до того моменту, поки буде можливість завести автомобіль. Коли заряд падає нижче необхідного значення або закінчується час, Power Magic Pro припиняє заряджати камеру, щоб зберегти акумулятор машини.

ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ УСТАНОВКИ

Для користувачів, які не бояться працювати з панеллю запобіжників своєї машини, Power Magic Pro – це відмінне пристосування, яке дозволяє контролювати і налаштовувати Режим паркування.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ Керування

Power Magic Pro дозволяє:

  1. Установка таймера від 6 годин до нескінченності.
  2. Можливість установки подачі напруги (за замовчуванням – 12 V): як тільки акумулятор автомобіля досягне цього значення, Power Magic Pro припинить заряджати камеру, щоб запобігти розряджанню батареї.
  3. Включити/Виключити Режим паркування: коли режим вимкнений, Power Magic Pro буде заряджати ваш автомобіль тільки тоді, коли запалювання автомобіля включено.

Режим паркування і BlackVue Over the Cloud

Відстежуйте ваш автомобіль коли завгодно і де завгодно

Режим паркування працює зовсім інакше разом з BlackVue Over the Cloud. Коли камера підключена до Хмари, ви можете моментально отримувати дані про все, що відбувається в Режимі паркування.

Ви отримуєте звукове повідомлення на початку запису паркування або якщо щось трапилося (рух автомобіля або удар). Після цього можна відразу ж перевірити що відбувається, за допомогою Remote Live View.

Отримання попереджувальних повідомлень Push Notifications при початку запису паркування (в разі руху) і / або при початку запису події (в разі удару).

blackvue-over-the-cloud-diagram-logo-app-dash-cam-connected

Звукове сповіщення під час удару в дії

Зафіксовано удар → Буферізірованний запис події + Повідомлення про удар відправлено на телефон

На відео нижче можна побачити фургон, який намагається припаркуватися і стикається з автомобілем власника BlackVue. Удар фіксується акселерометром камери. Так як камера підключена до Хмари, відправляється Push-повідомлення на телефон власника, який знаходиться недалеко, на своєму робочому місці. Він зміг наздогнати водія, який намагався виїхати з місця події. Винуватець зіткнення може прикинутися, що не знає нічого про те, що трапилося. Але записи з камери говорять про протилежне. Водієві фургона більше нічого сказати.