Для надання якісних послуг ми збираємо, обробляємо та використовуємо інформацію, отриману від наших клієнтів і постачальників. На сайті ми просимо тільки ту інформацію, яка має безпосереднє відношення до виконання нами функцій надійного постачальника товару нашим клієнтам. Для того, щоб зробити заявку клієнт повинен залишити своє ім’я, номер мобільного (контактного) телефону, адресу електронної пошти (за бажанням), а також іншу інформацію, яка деталізує Ваше замовлення.

Надаючи цю інформацію, клієнт таким чином дає згоду на використання своїх особистих даних і отримання дзвінків або листів з боку співробітників нашого інтернет-магазину. Фахівці служби клієнтської підтримки вносять отриману інформацію в базу даних клієнтів і строго дотримуються режиму конфіденційності в роботі з нею.

Ми зобов’язуємося не передавати отриману від клієнтів інформацію третім особам, за винятком тих випадків, які передбачені вимогами українського і міжнародного законодавства. Отримана інформація також може використовуватися для інформування клієнтів щодо послуг, продуктів, новин та іншої інформації, що стосується діяльності компанії. Якщо клієнт не бажає отримувати ніякої інформації від нашого інтернет магазину – досить буде повідомити нас про це листом на електронну пошту.

Згідно з новими правилами Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR – General Data Protection Regulation) клієнт може вимагати видалити свої особисті дані з бази даних компанії. Для цього Вам потрібно відправити Ваш запит на електронну пошту. Ми уважно стежимо за збереженням отриманої інформації. Ми приймаємо всі необхідні технічні та адміністративні заходи безпеки, щоб захистити від проникнення і крадіжки інформації наших клієнтів.

Дякуємо Вам за довіру!