Опубліковано Залишити коментар

Доступні відеореєстратори BlackVue серії X

Моделі BlackVue DR900X, DR750X та DR590X тепер доступні у магазині BlackVue.

Нові моделі оснащені подібними характеристиками відеозапису, з додатковим бонусом вбудованого контролю напруги та порту micro USB. Вбудований монітор напруги дозволяє підключити відеореєстратор та захистити акумулятор вашого автомобіля без необхідності покупки комплекту Power Magic Pro. Порт micro USB забезпечує легке підключення до хмари за допомогою модуля LTE.

Короткі технічні характеристики

МодельМаксимальна роздільна здатність (основна камера)Wi-FiДоступ до CloudGNSS (GPS+GLONASS)Режим паркування
DR900X

4K Ultra HD (3840×2160)

30FPS

2.4-5ГГцЧерез точку доступу Wi-Fi або LTE-модульВбудованийРух + Вплив АБО Періодична зйомка + Вплив
DR750X

Full HD (1920×1080)

60FPS

2.4ГГцЧерез точку доступу Wi-Fi або LTE-модульВбудованийРух + Вплив АБО Періодична зйомка + Вплив
DR590X

Full HD

60FPS або 30FPS

2.4ГГцCloud Lite через LTE-модульЗовнішнійРух + Вплив

Власний режим паркуванняДоступні відеореєстратори BlackVue серії X

У серії X відеореєстратори оснащені вбудованим монітором напруги. Моделі DR900X, DR750X та DR590X мають спеціальний кабель в додаток до адаптера живлення прикурювача. Коли ви приєднуєте свою камеру, ви підключаєте кабель до панелі запобіжників.

Доступні відеореєстратори BlackVue серії X

Кабель має три дроти: заземлення (GND, чорний), додаткове/комутаційне живлення (ACC+, червоне) і постійне живлення (BATT+, жовте). З цієї причини його також називають «3-провідним кабелем», на відміну від «2-провідного кабелю», який включає лише додаткові та заземлювальні дроти.

Комутаційний провід живлення підключається до запобіжника, який повинен живитись лише тоді, коли у вашому автомобілі ввімкнено запалювання. Провід постійного живлення підключається до запобіжника, який повинен живитись постійно. Завдяки цим двом проводам відеореєстратор зможе визначати, коли запускати режим паркування, відповідно до стану запалювання. Потім сама відеокамера контролюватиме напругу, що надходить від акумулятора вашого автомобіля, і вимикається при досягненні заданого значення (11.8, 12 або 12,5 В).

Значення напруги, а також таймер можна встановити за допомогою BlackVue App або Viewer.

Підтримка аксесуарів у режимі паркування

Поки ми розглядаємо тему режиму паркування, ви можете зацікавитись, чи сумісні моделі серії X з аксесуарами Power Magic (набори електропроводки та акумулятори). Відповідь позитивна, тому що у відеореєстраторах X серії є як режим паркування від запалювання, так і G-сенсор. Це означає, що якщо відеореєстратор виявить, що ваша машина не рухається протягом п’яти хвилин, він автоматично перейде в режим паркування, незалежно від стану запалювання.

Порт Micro USB для аксесуарів

Моделі серії X оснащені портом micro USB для підключення додаткових аксесуарів.

Доступні відеореєстратори BlackVue серії X

Модуль підключення LTE (CM100LTE)

У DR900X та DR750X ви можете підключити модуль підключення LTE (CM100LTE), який живиться від відеореєстратора та забезпечує 4G LTE-зв’язок. Це дозволяє підключити відеореєстратор до BlackVue Cloud і отримувати сповіщення на телефон, коли ваш припаркований автомобіль зазнає впливу. А також віддалено бачити зображення з реєстратора в режимі реального часу.

Доступні відеореєстратори BlackVue серії XМодуль підключення LTE-M (CM100GLTE-M)

Модель DR590X підтримує підключення LTE-M та функціональність BlackVue Cloud Lite. Зверніть увагу, що CM100GLTE-M буде випущений у майбутньому.

Що потрібно пам’ятати

  • Кабелі живлення: завдяки новій 3-х дротовій конструкції кабелі живлення від ваших минулих моделей BlackVue не працюватимуть із моделями серії X, і навпаки.
  • Відеокабелі: відеокабелі, що з’єднують передню та задню камери, не змінилися в порівнянні з попередніми моделями. DR900X і DR750X використовують ті ж коаксіальні кабелі, що і DR900S та DR750S. Моделі DR590X використовують ті ж аналогові відеокабелі, що й DR590 та DR590W.
  • Захисні футляри: завдяки новій конфігурації роз’єму, що включає порт USB, минулі корпуси, що захищали від фальсифікацій, не сумісні із серією X. Незабаром будуть випущені нові.
  • Зовнішній модуль GPS: модель DR590X підтримує зовнішній модуль GPS через порт USB. Це означає, що попередні модулі GPS, які використовують аналогове з’єднання, не підтримуються. Зверніть увагу, що після випуску CM100GLTE-M включатиме функції GPS-приймача.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *