Опубліковано Залишити коментар

5 звичок хорошого власника відеореєстратора

5 звичок хорошого власника відеореєстратора

За допомогою цієї короткої статті ви зможете належним чином доглядати за своїм обладнанням і бути впевненим, що ваш автомобіль отримує найкращий захист.

Відеореєстратори – такі як BlackVue – налаштовуються досить легко і зроблені так, що ви більшість часу забуваєте про їх існування. Однак, є кілька простих дій, які ви можете додати до своєї повсякденної рутини, що допоможуть вам доглядати за своєю відеокамерою.

Переконайтеся, що ваш відеореєстратор встановлений ​​належним чином

Перш за все, ви повинні переконатися, що ваш відеореєстратор та кабелі встановлені належним чином. Перевірте, чи правильно спрямований об’єктив передньої камери (і задньої, якщо ви використовуєте двоканальний відеореєстратор, наприклад, BlackVue DR750X-2CH) – вам потрібно знайти належний баланс між тим, скільки в кадрі дороги, неба і панелі приладів.

Ми рекомендуємо нахилити реєстратор до дороги, а не до неба. Небо повинно займати не більше третини екрану. Це гарантуватиме, що в кадрі належним чином видно важливі деталі – номерні знаки інших транспортних засобів.

5 звичок хорошого власника відеореєстратора

Потім потрібно перевірити, чи всі кабелі правильно підключені – і відео (коаксіальний) кабель, і кабель живлення.

Тримайте прилад у чистоті

Здається, це простіше просто – час від часу протирайте сухою тканиною як передню, так і задню камери, щоб позбутися пилу та бруду. Зверніть особливу увагу на об’єктив – чистий об’єктив без відбитків пальців забезпечує кращу якість зображення.

Обережно! У вас може виникнути спокуса залишити захисну плівку, якою захищений відеореєстратор, коли ви вперше дістаєте його з коробки. Ми не радимо цього робити – адже це може перешкоджати роботі відеореєстратора та спричинити проблеми з перегрівом.

Використовуйте Режим паркування та хмарні функції

Використовуючи Режим паркування і функції завантаження відео у хмару на своїх реєстраторах, ви можете захистити свій автомобіль цілодобово і навіть там, де вас немає. Деякі відеореєстратори (як і всі відеореєстратори BlackVue з X у назвах своїх моделей, як DR750X-1CH Plus) поставляються з вбудованим режимом паркування, тому вам не знадобиться додатковий аксесуар для роботи вашої відеокамери, коли двигун вимкнений.

Якщо ви хочете постійно стежити за своїм автомобілем, використовуйте BlackVue Cloud. Ваш автомобіль завжди захищений – від перевірки відео в прямому ефірі та резервного копіювання файлів до надсилання сповіщень, коли щось трапиться. Тепер BlackVue Cloud пропонує завантаження подій у реальному часі, що може бути однією з найбільших причин використання хмари.

Оновлюйте прошивку

BlackVue можна оновлювати за допомогою програми BlackVue або завантаживши прошивку з нашого сайту. Ви також можете дистанційно оновити прошивку, якщо використовуєте BlackVue Cloud. Важливо завжди перевіряти, чи на вашому відеореєстраторі встановлено останні оновлення. Це гарантує наявність останніх виправлень, а також нові функції та вдосконалення, які, можливо, були додані. Ви не хочете це пропустити!

Змінюйте карту пам’яті

Наостанок, нам слід поговорити про зношування. Самі відеореєстратори зроблені дуже міцними, але водночас вони постійно записують. Це означає, що SD-карти незалежно від того чи є вони витривалими – постійно перезаписуються.

5 звичок хорошого власника відеореєстратора

Щоб запобігти втраті даних, найкращим способом є створення резервних копій усіх важливих файлів, як тільки вони будуть записані, щоб запобігти перезапису, і раз на 6 місяців форматуйте SD карту.

Ми сподіваємося, що ці п’ять простих кроків допоможуть вам ще краще підтримувати відеореєстратор, щоб ви могли користуватися ним довше і, звичайно, збільшити ваш спокій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *