Posted on Залишити коментар

Поради щодо ідеального встановлення вашого відеореєстратора BlackVue

Поради щодо ідеального встановлення вашого відеореєстратора BlackVue

Ви хочете самостійно встановити відеореєстратор BlackVue? А може, сумніваєтесь наскільки легко це зробити? У цій статті ми постараємось відповісти на ваші запитання та дамо поради, які допоможуть вам досягти ідеального встановлення відеореєстратора BlackVue у вашому автомобілі.

Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно жертвувати днем ​​свого життя лише для встановлення BlackVue. На основі нашого багаторічного досвіду та відгуків користувачів BlackVue ми можемо впевнено сказати, що повна установка не повинна зайняти у вас більше ніж годину.

Не прикріплюйте до скла одразу

Як відомо, всі відеореєстратори BlackVue замість присоски мають клейку стрічку. Тому,  відеореєстратор має бути ідеально вирівняний на лобовому/задньому склі до того як ви знімете плівку липкої стрічки на кріпленні.

Перш ніж почати, добре протріть місце, на яке ви приклеїте відеореєстратор, спиртом. Це забезпечить надійне прилипання стрічки до скла та відсутність пилу і бруду, які можуть призвести до падіння кріплення.

Поради щодо ідеального встановлення вашого відеореєстратора BlackVue

Використовуйте додаток BlackVue (для моделей сумісних з Wi-Fi)

Відеореєстратори BlackVue зазвичай мають достатньо широкий кут огляду, тому вам не доведеться турбуватися, навіть якщо ваш відеореєстратор не знаходиться у самому центрі. Якщо ви хочете зробити все досконально, ось порада, як кожного разу робити це правильно. Перш ніж прикріпити відеореєстратор до лобового скла, під’єднатися до свого BlackVue через Wi-Fi та увімкніть Live View у додатку BlackVue.

Поради щодо ідеального встановлення вашого відеореєстратора BlackVue

Побачивши Live View на екрані телефону, ви зможете ідеально розташувати відеореєстратор на лобовому склі. Повторіть процедуру для задньої камери, якщо ваш BlackVue є двоканальним.

Акуратні дроти

ВАЖЛИВО: будь-коли прокладаючи силові або відеокабелі всередині автомобіля, переконайтеся, що кабелі не перешкоджають розгортанню подушок безпеки. Зверніть додаткову увагу на зони між вашим лобовим склом і дверима водія та пасажира. Зазвичай в них розміщуються бокові завіси подушок безпеки вашого автомобіля. Інформацію про розташування подушок безпеки у вашому транспортному засобі дивіться у посібнику до вашого автомобіля. У разі сумнівів, не соромтеся звертатися до професійного монтажника.

Поговорімо про кабелі — адже проводка є другою за величиною перешкодою для встановлення відеореєстратора.

З одноканальним відеореєстратором це досить просто — вам потрібно лише прокласти кабель від відеокамери до джерела живлення. Двоканальні відеокамери (наприклад, BlackVue DR900S-2CH) вимагають трохи більше роботи, оскільки відеокабель потрібно під’єднати від передньої (основної) до задньої камери. На щастя, тонка конструкція кабелів живлення та відеокабелів BlackVue дозволяє легко укласти їх вздовж обшивки та ущільнювачів дверей.

Кабелі, що висять по всій внутрішній частині вашого автомобіля не є ідеальною ситуацією. BlackVue пропонує все необхідне, щоб акуратно сховати ці дроти!

У вашому наборі для відеореєстратора BlackVue ви знайдете затискач та кілька монтажних майданчиків (наявність інструменту та кількість майданчиків можуть відрізнятися залежно від моделі відеореєстратора).

Поради щодо ідеального встановлення вашого відеореєстратора BlackVue

Затискач допоможе вам акуратно закріпити дроти вздовж обшивки та ущільнювачів дверей, а в місцях, де неможливо повністю сховати кабелі, ви можете використовувати монтажні майданчики, щоб щільно прикріпити дроти до внутрішньої сторони бардачка або під ним.

Поради щодо ідеального встановлення вашого відеореєстратора BlackVue

Перегляньте відео

Якщо ви не впевнені чи правильно все робите, перегляньте відео про встановлення, розміщені на кожній сторінці продукту сайту BlackVue.

Все ще не впевнені, що зможете зробити це самостійно? 

Не потрібно відчувати провину, якщо вам потрібно трішки професійної допомоги! Будь-яке встановлення обладнання може лякати, особливо, якщо залучені аксесуари Режиму Паркування — як у випадку з Power Magic Pro.

Ми сподіваємось, ця стаття допоможе вам із встановленням BlackVue – дотримуючись цих простих порад, ви можете бути впевнені, що процес буде простим і спокійним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *