Posted on Залишити коментар

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

Отже, ви чули про BlackVue Cloud та його особливості, і вам цікаво як розпочати? Ця стаття допоможе зрозуміти, що потрібно, щоб почати насолоджуватися BlackVue Cloud у своєму відеореєстраторі BlackVue!

Щоб використовувати BlackVue Cloud, вам знадобиться сумісний з BlackVue Cloud відеореєстратор, безкоштовний обліковий запис BlackVue Cloud та підключення до Інтернету в межах діапазону Wi-Fi вашого відеореєстратора.
Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

BlackVue Cloud працює з моделями серії DR900, DR750 та DR650. Незважаючи на те, що останні моделі можуть підтримувати ексклюзивні функціональні можливості, усі реєстратори сумісні з Cloud підтримують основні функції BlackVue Cloud, такі як віддалений перегляд у реальному часі, push-сповіщення та хмарне резервне копіювання.

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

Далі вам потрібно буде створити безкоштовний обліковий запис BlackVue Cloud. Просто завантажте додаток BlackVue для iOS чи Android і перейдіть на вкладку “Cloud”. Ви можете створити безкоштовний аккаунт за декілька хвилин.

Наприкінці, вам знадобиться Інтернет-з’єднання Wi-Fi в межах вашого відеореєстратора. Ми рекомендуємо використовувати точку доступу 4G LTE Wi-Fi. Якщо ви плануєте використовувати лише віддалений перегляд у режимі реального часу та push-сповіщення, то можете почати лише з 5 ГБ на місяць або навіть менше.

Для довідки, 24 години віддаленого потокового перегляду в режимі реального часу використовуватимуть близько 6,5 ГБ даних, що становить 270 МБ на годину або близько 4,5 МБ на хвилину, незалежно від того, яку модель відеореєстратора ви використовуєте. Використання даних може зрости, якщо ви плануєте створювати резервні копії оригінальних відеофайлів із картки microSD вашої відеокамери у хмарі.

Це лише перша стаття із серії, яку ми плануємо регулярно публікувати. У цій серії ви дізнаєтесь, як зареєструвати відеореєстратор у хмарі, про основні функції BlackVue Cloud, налаштування push-сповіщень тощо. Залишайтеся з нами!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *