Опубліковано Залишити коментар

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

Отже, ви чули про BlackVue Cloud і його особливості, і вам цікаво як почати? Ця стаття допоможе зрозуміти, що потрібно, щоб почати насолоджуватися BlackVue Cloud в своєму Відеореєстратор BlackVue!

Щоб використовувати BlackVue Cloud, вам знадобиться сумісний з BlackVue Cloud відеореєстратор, безкоштовний аккаунт BlackVue Cloud і підключення до Інтернету в межах діапазону Wi-Fi вашого відеореєстратора.

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

BlackVue Cloud працює з моделями серії DR900, DR750 і DR650. Попри те, що останні моделі можуть підтримувати ексклюзивні функціональні можливості, всі реєстратори сумісні з Cloud підтримують основні функції BlackVue Cloud, такі як віддалений перегляд в реальному часі, push-повідомлення і хмарне резервне копіювання.

Хочете використовувати BlackVue Cloud? Ось що вам потрібно

Далі вам потрібно буде створити безкоштовний обліковий запис BlackVue Cloud. Просто завантажте додаток BlackVue для iOS або Android і перейдіть на вкладку «Cloud». Ви можете створити безкоштовний аккаунт за кілька хвилин.

В кінці, вам знадобиться підключення до Інтернету по Wi-Fi в межах вашого відеореєстратора. Ми рекомендуємо використовувати точку доступу 4G LTE Wi-Fi. Якщо ви плануєте використовувати тільки віддалений перегляд в режимі реального часу і push-повідомлення, то можете почати з 5 ГБ в місяць.

Для довідки, 24 години віддаленого потокового перегляду в режимі реального часу містять близько 6,5 ГБ даних, що становить близько 4,5 МБ у хвилину, незалежно від того, яку модель відеореєстратора ви використовуєте. Використання даних може зрости, якщо ви плануєте створювати резервні копії оригінальних відеофайлів з карти microSD вашої відеокамери в хмарі.

Це тільки перша стаття з серії, яку ми плануємо регулярно публікувати. У цій серії ви дізнаєтеся, як зареєструвати відеореєстратор в хмарі, про основні функції BlackVue Cloud, налаштування push-повідомлень тощо. Залишайтеся з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *