Опубліковано Залишити коментар

5 ознак того, що вам справді якомога швидше потрібен відеореєстратор

5 ознак того, що вам справді якомога швидше потрібен відеореєстратор

Від пошуку водія-винуватця ДТП до більш плавного процесу розгляду страхових позовів, існує безліч причин, завдяки яким важливо придбати відеореєстратор для свого автомобіля. Але така покупка може здатися дорогою інвестицією, особливо в наші дні. Ви можете бути не певні, чи справді вам потрібен відеореєстратор… Ось декілька ознак того, що вам варто його придбати.

Ви їздите на роботу щодня

Якщо COVID-19 не змушує вас працювати вдома, швидше за все, ви проводите багато часу в машині, щодня добираючись на роботу та додому. Рух у годину пік може бути виснажливим, і, мабуть, є багато інших речей, якими ви воліли б займатися, ніж сидіти в щільному дорожньому русі.

5 ознак того, що вам справді якомога швидше потрібен відеореєстраторОднак це найкращий час для нещасних випадків. Згідно з цією статтею, аналіз страхових позовів у зв’язку з ДТП, поданих власниками страхових полісів, показав, що близько 43% з них пов’язані з аваріями під час години пік. Наявність у вашому автомобілі відеореєстратора під час щоденних поїздок на роботу, навряд допоможе запобігти нещасних випадків, але допоможе подолати їх наслідки. Тому, відеореєстратори BlackVue знаходяться в списку обов’язкових предметів для щоденних поїздок у 2020 році.

Краще почекати в машині, ніж йти за покупками з родиною

Страх залишити свою машину на стоянці цілком зрозумілий. Протягом понад 2-річного періоду нашої події #СпіймалиНаBlackVue ми бачили різноманітні аварії на стоянках: біля супермаркетів, на підземних паркінгах та багато-багато інших.

5 ознак того, що вам справді якомога швидше потрібен відеореєстраторУ режимі паркування відеореєстратора BlackVue ваш автомобіль можна контролювати цілодобово. І якщо ви хочете перевірити своє авто у будь-який час, де б ви не були — це також можливо з BlackVue Cloud.

У всіх навколо вже є відеореєстратор

Глобальний попит на відеореєстратори неухильно зростає з кожним роком, і дуже ймовірно, що хтось із ваших знайомих: член сім’ї, друг чи сусід — уже встановив його у своєму автомобілі. 

5 ознак того, що вам справді якомога швидше потрібен відеореєстраторІ важлива причина — відеореєстратори можуть заощадити своїм користувачам тисячі доларів. Початкові інвестиції зазвичай окупаються при першому випадку.

Ви думали про те, щоб використовувати телефон як відеореєстратор

Телефон можна використовувати як відеореєстратор, так? Зрештою, існують додатки, які можуть записувати дорогу спереду, поки ви їдете. Хоча спочатку це може здатися гарною ідеєю, є декілька причин, через які ви можете передумати. Насправді ми рекомендуємо спробувати один із цих додатків і з’ясувати це самостійно, але ось кілька прикладів того, що простіше зробити за допомогою спеціального відеореєстратора.

  • Встановлення: BlackVue ви встановлюєте лише один раз і забуваєте про нього. А додаток для телефону, швидше за все, доведеться встановлювати щоразу, коли ви сідаєте в машину.
  • Використання режиму паркування: ви використовуєте аксесуар для режиму паркування (комплект або акумулятор), щоб підтримувати відеореєстратор увімкненим, коли запалювання автомобіля вимкнено. Може залишити старий телефон у машині? Варто згадати про те, що телефон з літієвою батареєю у вашому автомобілі на сонці може бути причиною пожежі.
  • Обережність: якщо ви не використовуєте крихітний телефон, швидше за все, ви не зможете сховати його так само легко, як зробили б це з BlackVue.
  • Безперервний запис: відеореєстратори BlackVue призначені для циклічного запису, тобто вони можуть записувати годину за годиною, не пропустивши нічого важливого. Телефон, як правило, не розроблений з урахуванням циклічного запису.

Ви хоча б раз шкодували, що не мали відеореєстратора

Подряпина, яку ви не помічали раніше чи метеорний потік, під час поїздки — напевно, бували випадки, коли ви шкодували, що не мали чим “спіймати момент”. Звичайно, ви могли б вийняти телефон і записати з його допомогою, але це не завжди хороший варіант, особливо коли все відбувається швидко і ви за кермом. Встановлення відеореєстратора, який записує у циклічному режимі запису, означає, що вам не доведеться турбуватися про заміну microSD чи те, що закінчується місце, і гарантує, що ви без проблем спіймаєте найважливіші кадри.

Щось із перерахованого вище здається вам знайомим?

Якщо ваша відповідь позитивна, перегляньте широкий вибір відеореєстраторів та аксесуарів для режиму паркування, які пропонує BlackVue, натиснувши тут!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *