Posted on Залишити коментар

Захистіться від поганих водіїв

Захистіться від поганих водіїв

Спочатку погані новини: вам не вдасться уникнути поганих водіїв. Ви не можете триматися якомога далі від них кожного дня. Щоб захиститися від поганих водіїв, потрібно діяти щодня. Це особливо важливо для водіїв, які їздять у годину пік чи живуть у великому місті.

Але є і хороші новини: існує багато способів як зменшити шанси того, що поганий водій зруйнує ваш день. Слідкуючи за власною поведінкою та уважно спостерігаючи за іншими на дорозі, ви можете уникнути аварій.

Погані водії не одне і те ж, що агресивні водії. Агресивні водії спеціально шукають проблем. Вони злі та нариваються на сутичку. Погані водії – це переважно неуважні люди. Вони попадають в аварії з необережності, а не через погані наміри.

Це стаття про те, як справитися з поганими водіями, хоча більшість правил можна застосувати й до агресивних водіїв.

Ось список технік, які варто застосовувати, щоб уберегти себе і свій автомобіль від поганих водіїв:

Дистанція

Давайте водіям навколо себе багато простору. Завжди, коли можливо, залишайте багато місця для себе та інших людей. Не під’їжджайте близько до іншого авто, навіть якщо стоїте в заторі. Коли їдете на великій швидкості, то тримайте дистанцію від людини, що їде попереду. Також робіть, що можливо, щоб їхати якомога далі від машин збоку.

Дистанція може врятувати ваше життя, коли поганий водій спереду втратить контроль над автомобілем або раптово вирішить змінити смугу руху.

Сліпі зониЗахистіться від поганих водіїв

Тримайтеся осторонь сліпих зон інших водіїв. Це стосується як великих вантажівок, так і маленьких авто. Поганий водій буде змінювати смугу руху не перевіряючи своїх сліпих зон. Більшість з нас мають дзеркала, щоб перевірити чи немає нікого поруч, але погані водії не будуть навіть дивитися.

Це також стосується того, що краще тримати дистанцію від автомобілів, що їдуть збоку.

Не забувайте також слідкувати за своїми сліпими зонами. Ви повинні  дивитися за кожним автомобілем, що їде ззаду. Якщо щойно хтось їхав позаду вас, а зараз ви нікого не бачите, то швидше за все, що вони у вашій сліпій зоні.

Також варто згадати про те, як повинні бути відрегульовані ваші дзеркала. Занадто багато водіїв регулюють свої бічні дзеркала так, щоб допомогти собі під час паркування заднім ходом. Мається на увазі, що дзеркала показують занадто багато машини й землі під колесами, але не достатньо самої дороги. Насправді, бічні дзеркала мають бути так орієнтовані, щоб мінімізувати сліпі зони. Як правило, ваші бічні дзеркала мають практично не показувати вашого авто, якщо ви не нахиляєтеся вправо або вліво з сидіння водія.

Слідкуйте за поганими водіямиЗахистіться від поганих водіїв

Як тільки ви помітили поганого водія, продовжуйте слідкувати за ним. Найкращий спосіб — це їхати позаду нього і спостерігати з безпечної відстані. Спокуса полягає в бажанні об’їхати його, але так ви ризикуєте, що він відволічеться, коли ви проїжджатимете, і зіткнеться з вами.

Уникайте помилок

Один зі способів, як поганий водій може створити нам проблему, коли ми самі робимо помилки. Вони уже неуважні, тому важливо, щоб ви дотримувалися правил і їхали обережно.

  • Вмикайте сигнали повороту.
  • Повідомляйте інших водіїв про свої наміри завчасно.
  • Не робіть різких рухів.
  • Не розганяйтеся вперед чи назад.
  • Не сигнальте без серйозної потреби.

Оскільки людина, про яку вам варто переживати, легко відволікається, не робіть нічого, що може спричинити втрату їхнього фокусу на дорозі.

Припускайте найгірше

Деколи мами говорять: «Не через тебе я переживаю, а через ідіотів навколо».

Припускайте найгірше про кожного водія. Навіть якщо вони не показали, що вони неуважні, припускайте це. Таким є основне правило обережного водіння. Ставтеся до кожного водія, наче він небезпечний, і це позбавить вас проблем, коли один дійсно таким і виявиться.

Записуйте відеоЗахистіться від поганих водіїв

Один з ваших найкращих способів захисту є відеоматеріали. Відео того, що люди роблять чи робили є само по собі достатньо сильним, щоб тримати людей під контролем і захистити вас від страхових компаній, спроб страхового шахрайства та юридичних позовів.

Відеореєстратор є чудовим пристроєм. Він записує все, що стається спереду вас. Використовуючи такий відеореєстратор BlackVue, як модель DR900S-2CH 4K UHD, ви отримаєте настільки чітку картинку, що зможете ідентифікувати і водія, і автомобіль за потреби. І позаяк відеореєстратори BlackVue записують постійно без необхідності за ними слідкувати, то ви спокійно можете зосередитися на дорозі.

Ще одна чудова тактика захисту – це покластися на ваших пасажирів. Якщо за вами їде агресивний водій і наривається на неприємності, ви можете вручити пасажирові телефон, щоб він почав знімати поганого водія. У більшості випадків, агресивний водій дасть вам спокій, адже люди не люблять, коли записують їхню погану поведінку.

Ваше відволікання під час водінняЗахистіться від поганих водіїв

Не дозволяйте собі відволікатися.

  • Не користуйтеся телефоном.
  • Зменште гучність музики.
  • Уникайте важливих розмов.
  • Спостерігайте за дорогою.

Деколи ДТП стаються через те, що на дорозі зустрілися два водії, що одночасно відволіклися. Ви маєте бути настільки уважні, наскільки інші є неуважними.

Заявляйте про найгірших водіїв

Зверніться в поліцію, коли стаєте свідком серйозних порушень.

Скористаєтеся голосовим набором чи попросіть пасажира подзвонити в поліцію і повідомити, що ви бачите. Вони зупинять водія і переконаються, що він не хворий чи в стані алкогольного сп’яніння.

Можливо, вам прийдеться їхати за водієм поки не з’явиться поліція, але таким чином ви можете врятувати чиєсь життя.

Висновок

Ви можете уникнути аварій чи сутичок з поганими водіями бувши обережним водієм.

Підготувавшись до поганої ситуації, ви можете забезпечити собі спокій, що поганий водій не зруйнує ваш день. Планування і такі технології, як відеореєстратори, що тримають все в полі зору, — найкращий спосіб, щоб вберегти себе і приїхати до вашого пункту призначення цілими та неушкодженими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *