Posted on Залишити коментар

Моторошні дорожні історії від фанів BlackVue!

Моторошні дорожні історії від фанів BlackVue!

Дівчина на автостраді

Торішнього Геловіну Джуді та її чоловік були зі своїми друзями. Вони вирішили розійтись по домівках близько 2 години ночі й сіли в машину, щоб підвезти своїх друзів.

На автостраді нікого не було… поки вони не побачили на узбіччі дороги машину, у кюветі, увімкнені фари, розгорнуті всі подушки безпеки, робоча автосигналізація.

Джуді зателефонувала 911, і вони зупинились, щоб подивитися, чи можна чимось допомогти.

Джуді розповіла: «Всі вийшли з машини, але нікого не бачили. Ми подумали, що це, мабуть, був п’яний водій, який втік боячись потрапити в халепу. Коли ми повернулися до нашого автомобіля, з-за бортика автостради вибігла дівчина, залита кров’ю. Вона закричала, що нам усім потрібно піти звідси, і ми повинні взяти її з собою!

Ми намагалися її заспокоїти, припустили, що вона шокована, сказали, що допоможемо, і допомога вже в дорозі. Вона стала дуже агресивною, почала бігати по всій автостраді з криками…”

Моторошні дорожні історії від фанів BlackVue!

Зрозуміло, що всі по-справжньому злякались і вирішили зачекати на поліцію в машині. Коли за ними зачинилися всі двері, раптом з’явилася дівчина, намагалась відчинити двері, стукала у вікна, кричала, щоб її впустили.

“У цей момент ми сказали диспетчеру 911, що наші життя в небезпеці, і вирішили поїхати. Вона пробігла за нашим авто приблизно півмилі, перш ніж здаватися! ” – продовжила Джуді.

“Це було так страшно! Я ніколи не забуду вираз її обличчя і ніколи не забуду цього досвіду.”

Передчуття чи знак зверху?

Іноді ми маємо “відчуття”, що щось не так. Ми не можемо це пояснити, але можемо це відчути.

Це сталося з користувачем BlackVue Ві, який їхав дорогою з обмеженням швидкості 100 км/год. Того конкретного дня, без видимих ​​причин, він вирішив їхати близько 70 км/год.

Моторошні дорожні історії від фанів BlackVue!

Була темна ніч, і він не вмикав дальнє світло через зустрічний рух. Тож олень, який раптово з’явився перед його машиною, був цілковитою несподіванкою!

Якби він їхав швидше — не зміг би вчасно зупинитися. Звідки він знав, що тієї ночі йому слід сповільнити рух, хоча він їздив цією дорогою тисячі разів?

Іноді це не просто відчуття. Це знак від когось, хто стежить за нами. Ось історія Кайлі:

“Однієї ночі я їхала додому з роботи в барі, слухаючи музику по радіо. Я рухалася темною дорогою, аж раптом у мене почав спрацьовувати сигнал про пасажирський ремінь. Я зупинилася, пристебнула й відстібнула ремінь безпеки, вдарила сидіння, щоб переконатися, що нічого не застрягло. Але не допомогло. Була 2 година ранку, тому я подумала, що просто проігнорую це і поїду додому. Тільки я рушила з місця, аж ось і дивне авто, яке проноситься повз без світла. Сигналізація ременя безпеки все ще працювала. Я досі думаю, що хтось сидів там, намагаючись попередити мене про цю машину. Через декілька хвилин сигналізація зупинилась і таке більш ніколи не повторювалось.”

Зустріч зі страшними (?) істотами

У 2005 році Коллін був молодим польовим техніком, і їхав на ремонт до останнього клієнта в цей день.

На півдорозі почало ставати дуже темно, холодно та туманно.

Коллін розповів: “Потім почався проливний дощ з градом і БАМ! Я бачу маленькі шматочки м’яса з кров’ю на вітровому склі. Виявилося, що вантажівка переді мною врізався в кенгуру, який під неї і потрапив…”

Тим часом Томмі, користувач BlackVue, опублікував кадри зустрічі з величною, але лякаючою величезною істотою — лосем!

Моторошно, але весело

Користувач BlackVue розповів, що завдяки відеореєстраторам BlackVue (які на додаток до запису відео також фіксують звук!) він дізнався про те, що дружина вважає його і їх маленького песика Йоріка схожими! Яке страшне, жахливе відкриття.

Моторошні дорожні історії від фанів BlackVue!

Інша історія пов’язана з жахливим непорозумінням. Ей Джей чекав дружину в авто в людному торговому центрі. Коли його дружина повернулась в машину, він почав їхати, перш ніж зрозумів… що поруч з ним не його дружина! Це була ще одна жінка, яку він ніколи раніше не бачив, і яка виглядала такою ж розгубленою. Як виявилось, чоловік дивної жінки припаркувався відразу за машиною Ей Джея і також чекав свою дружину … і обидві автівки були білими! У чоловіка, який був свідком всієї цієї сцени, голова відвалювалась від сміху.  Як повідомляється, чоловік, який був свідком цілої сцени, сміявся з голови. Дурна, але трепетлива помилка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *