Опубліковано Залишити коментар

Особливості, які роблять відеореєстратор ще кращим

Хоча доступні на ринку відеореєстратори пропонують широкий спектр функцій, є деякі функції, які можуть вигідно виділити ваш відеореєстратор.

У сьогоднішній статті ми розглянемо деякі особливості, які ми рекомендуємо враховувати при виборі нової камери.

Відеореєстратор з ширококутним об’єктивом

Особливості, які роблять відеореєстратор ще кращим
Завдяки ширококутному об’єктиву передньої камери BlackVue DR900X-2CH Plus ви знімаєте ще більше оточення.

Широкий об’єктив дозволить вам краще бачити, що відбувається навколо вашого автомобіля. Чим ширший об’єктив, тим більше ви зможете зняти, а це означає, що буде записано більше інформації про дорогу та ваше оточення. Це цінно для різних цілей, особливо в разі аварії.

Якість зображення

Говорячи про відеореєстратори, ми не можемо пропустити якість зображення, яка може бути одним з найважливіших факторів при виборі. Якість зображення 4K часто означає, що ви можете побачити багато деталей у кадрі.

Однак потрібно бути обережним. Є багато відеореєстраторів, які рекламуються як 4K, але насправді це не так – вони знімають відео Full HD і підвищують його до 4K, що призводить до «розтягнутих» кадрів.

Серія BlackVue DR900X Plus пропонує справжню якість зображення 4K UHD.

Звичайно, це не означає, що відеореєстратори з якістю запису Full HD (1080p) погані чи застарілі – навпаки, відеореєстратори Full HD можуть забезпечувати дуже чітке зображення і часто більш стійкі до екстремальних температур, що робить їх дуже надійними. Вони також забезпечують чудову чіткість зображення вночі, що може бути важливим фактором при виборі відеореєстратора, особливо якщо ви їздите після настання темряви. Прикладом цього може бути серія BlackVue DR750X Plus.

Прихований дизайн

Користувачі автомобільних реєстраторів кажуть, що хороший відеореєстратор — це той, про який ви забуваєте — і це стосується як простоти використання (налаштовуєте його один раз), так і дизайну. Менш помітні темні кольори (бажано чорні) і загальний дизайн мають вирішальне значення, якщо ви турбуєтеся про крадіжку. Крім того, менші реєстратори займають менше місця на вашому лобовому склі, особливо без екрана.

Наприклад, відеореєстратори BlackVue мають фірмовий видовжений дизайн, який ніколи не заважає вашому водінню.

Циклічний запис

Циклічний запис відрізняє відеореєстратори від звичайних камер, таких як екшн-камери. Ви не хочете, щоб ваш відеореєстратор припиняв запис, коли на картці microSD закінчиться місце – ви хочете, щоб він міг записувати постійно та без перерв. Саме тут на допомогу приходить циклічний запис. Усі відеореєстратори BlackVue підтримують перезапис, від початкової моделі DR590-1CH до трьохканальних моделей Cloud.

Крім того, усі відеореєстратори BlackVue Cloud дозволяють записувати в циклі та блокувати важливі файли, такі як записи Події Впливу у звичайному режимі та режимі паркування. Блокування цих файлів в налаштуваннях програми BlackVue гарантує, що вони не будуть перезаписані, перш ніж ви зможете їх завантажити та безпечно зберегти.

Режим Паркування

Переконайтеся, що ваш реєстратор має режим паркування – це одна з найважливіших функцій, яку потрібно шукати в відеореєстраторі. Він має записувати не тільки коли ви керуєте автомобілем, але й коли ви припарковані та не на місці.

Відеореєстратори серії BlackVue X і X Plus, такі як модель DR750X-2CH Plus, не лише мають сумісність із режимом паркування, але й не потребують додаткових аксесуарів для режиму паркування!

Отже, що в підсумку?

Для найкращого захисту ваш відеореєстратор повинен мати всі функції, про які ми згадували вище. Але це не означає, що ви не повинні шукати інших функцій, які вам потрібні. Система з трьох камер, хмарна сумісність, підтримка додатків, захист від перезапису файлів і багато іншого – безсумнівно, варто розглянути безліч функцій. На нашому сайті ви знайдете детальну таблицю з усіма моделями відеореєстраторів BlackVue, які ви можете легко порівняти з першого погляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *