Опубліковано Залишити коментар

Чи може відеореєстратор розрядити акумулятор вашого автомобіля?

Чи може відеореєстратор розрядити акумулятор вашого автомобіля?

У цій статті ми пояснимо, чи – і якщо так, коли й чому – ваш відеореєстратор може розрядити акумулятор вашого авто.

Отже, чи може реєстратор розрядити акумулятор вашого автомобіля?

Коротка відповідь: так, може. Але не обов’язково.

Перш ніж перейти до повної відповіді на це питання, нам потрібно зрозуміти, як працює відеореєстратор. Це пристрій, який дозволяє записувати, що відбувається спереду (а іноді позаду та всередині) вашого автомобіля під час їзди. Простіше кажучи, це камера, яку ви кріпите десь на приладовій панелі або лобовому склі свого автомобіля. Більшість із них (наприклад, усі відеореєстратори BlackVue) записують безперервно, коли ви за кермом, тож вам не доведеться турбуватися про вмикання чи вимкнення.

Але оскільки вони записують весь час, виникає занепокоєння щодо розрядження акумулятора автомобіля (оскільки більшість відеореєстраторів отримують живлення саме від нього). Це не проблема, коли ви за кермом, але якщо автомобіль припаркований?

Простий спосіб — увімкнути Режим Паркування

Якщо відеореєстратор не підключений до зовнішнього джерела живлення, він просто вимкнеться, як тільки ви вимкнете запалювання. Як ви, можете собі подумати, це не оптимальне рішення для власника автомобіля, який шукає повний захист з відеореєстратором.

Ось чому багато відеореєстраторів можуть працювати під час паркування – для відеореєстраторів BlackVue цей режим називається Режимом Паркування і доступний у двох варіантах. Режим виявлення руху та удару (викликається рухом, виявленим у вибраних областях або ударом у ваш автомобіль) і режимом уповільненої зйомки з буферизованим записом подій (безперервний запис із частотою одного кадру в секунду, створюючи проміжок часу під час відтворення + звичайні відеозаписи подій при ударі).

Спеціальна батарея

Додати джерело живлення для відеореєстратора досить просто. Все, що вам потрібно, — це спеціальна батарея для вашого реєстратора — наприклад, акумулятор BlackVue Battery Pack (B-112) або Ultra Battery (B-124X). Акумулятор в Режимі Паркування заряджається, коли ви їдете за кермом, і підтримує живлення відеореєстратора після вимкнення запалювання.

Чи може відеореєстратор розрядити акумулятор вашого автомобіля?

Зверніть увагу: хоча всі реєстратори BlackVue можуть переходити в Режим Паркування незалежно від того, підключені вони чи ні, для моделей інших брендів може знадобитися підключення. Батарея Ultra (B-124X) містить для цього кабель, але B-112 має лише розетку прикурювача.

Власний Режим Паркування?

Але як щодо підключення реєстратора? Якщо реєстратор не має вбудованої системи моніторингу напруги або у вас немає комплекту проводів для Режиму Паркування, це робить акумулятор автомобіля повністю вразливим, оскільки дозволяє відеореєстратору постійно споживати електроенергію.

Багато відеореєстраторів BlackVue (наприклад, серія X Plus, наприклад DR900X Plus, DR750X Plus) пропонують власний Режим Паркування. Це означає, що вони мають вбудовану систему контролю напруги. Ви можете підключити BlackVue до панелі запобіжників автомобіля за допомогою 3-провідного кабелю: «Заземлення», «Аксесуар» (перемикається живлення) і «Акумулятор» (постійна потужність). У сумісних моделях (наприклад, DR900X Plus, DR750X Plus і DR590X) відеореєстратор самостійно може контролювати рівень напруги акумулятора.

Комплект електропроводки

Гаразд, а як щодо моделей відеореєстраторів, які не мають вбудованої функції моніторингу напруги? У випадку з моделями BlackVue ви все ще можете користуватися Режимом Паркування завдяки аксесуару під назвою Power Magic Pro. Цей аксесуар має таймер, а також зручний перемикач увімкнення/вимкнення. Якщо перемикач увімкнено, Power Magic Pro живить ваш реєстратор BlackVue, навіть якщо запалювання автомобіля вимкнено, доки він не досягне значення вимкнення напруги або часу таймера. А якщо перемикач вимкнено, Power Magic Pro подає живлення на відеореєстратор лише тоді, коли запалювання автомобіля увімкнено (не в Режимі Паркування).

Підсумуємо, хоча відеореєстратор може розрядити акумулятор, коли ваша автівка припаркована, є прості способи запобігти цьому. Ви можете придбати комплект проводів для Режиму Паркування, відеореєстратор з вбудованою системою моніторингу напруги або вибрати спеціальний акумулятор. Вибір за вами, і немає правильних чи неправильних відповідей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *