Опубліковано Залишити коментар

Обираємо ідеальний подарунок разом з BlackVue

Обираємо ідеальний подарунок разом з BlackVue

Шукаєте ідеальний різдвяний подарунок для своїх близьких? Якщо вони мають автомобіль, якнайкращим варіантом є відеореєстратор BlackVue! Ви не помилитеся, забезпечивши безпеку та душевний спокій своїй родині та друзям.

Однак прийняття рішення про придбання відеореєстратора BlackVue – це лише перший крок. Залишається нагальним питання – який з них найкраще підходить? За допомогою цієї статті ви оберете найкращу модель, яка, будьте впевнені, сподобається члену вашої родини чи другу.

Серія DR900X Plus – найкраща якість зображення

Обираємо ідеальний подарунок разом з BlackVue

Якщо ви хочете, щоб відеокамера була з найкращою якістю зображення – серія BlackVue DR900X Plus — це серія, на яку вам варто звернути увагу. DR900X-2CH Plus – флагманська модель відеореєстратора BlackVue – це двоканальний відеореєстратор з передньою та задньою камерами. Фронтальна камера записує в 4K UHD, забезпечуючи кристально чисту якість зображення та фіксуючи найдрібніші деталі.

Серія DR750X Plus – надійний вибір 

Серія DR750X Plus – новинка з ряду товарів, що завжди були в топі продаж (попередні моделі включають серію S і звичайну X). І передня, і задня камери записують у форматі Full HD, і ви зможете насолоджуватися всіма перевагами відеореєстраторів, сумісних з BlackVue Cloud.

DR750X-2CH LTE Plus – завжди на зв’язку

Модель LTE є ідеальним рішенням для тих, хто хоче користуватися всіма перевагами BlackVue Cloud, не потребуючи додаткових модулів підключення або точки доступу Wi-Fi. DR750X-2CH LTE Plus оснащено вбудованим зчитувачем Nano SIM-карт, що дозволяє швидко й легко зареєструватись та налаштувати свою камеру. Крім того, за допомогою функції Mobile Hotspot ви можете використовувати цю модель BlackVue як маршрутизатор Wi-Fi для до п’яти пристроїв одночасно.

Серія DR590X – проста та надійна

Обираємо ідеальний подарунок разом з BlackVue

Ви не помилитесь з відеореєстраторами серії DR590X. Завдяки якості зображення FullHD як передньої, так і задньої камери, відеореєстратори серії DR590X дозволяють записувати всі важливі деталі під час руху та паркування. Завдяки невеликому форм-фактору серії DR590X відеореєстратор залишається непомітним за дзеркалом заднього виду, захищаючи автомобіль не заважаючи.

Подарунки для власника BlackVue

Якщо ваші близькі вже користуються відеореєстраторами BlackVue, у вас ще є багато ідей для подарунків на вибір – від аксесуарів BlackVue Parking Mode до високоякісних карт microSD. Ви можете переглянути всі наші аксесуари тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *