Опубліковано Залишити коментар

BlackVue DR750X-2CH LTE Plus із вбудованим 4G модулем доступний за замовленням

BlackVue DR750X-2CH LTE Plus із вбудованим 4G модулем доступний за замовленням

DR750X-2CH LTE Plus містить той самий оновлений CMOS-сенсор Sony STARVIS, що й серія DR750X Plus, для покращення якості відео вдень і вночі. DR750X-2CH LTE Plus також підтримує нову функцію мобільної точки доступу, яка дає змогу використовувати BlackVue як точку доступу Wi-Fi п’ятьом пристроям.

Важливо:

 • DR750X-2CH LTE Plus НЕ постачається разом з SIM-картою.
  Щоб підключитися до BlackVue Cloud за допомогою вбудованого 4G LTE, необхідно:
 1. Створити обліковий запис BlackVue Cloud: ви можете зробити це безкоштовно в додатку BlackVue.
 2. Придбати Nano-SIM-карту з тарифним планом.
 3. Вставити SIM-карту в слот відеореєстратора.
 4. Активувати SIM за допомогою програми BlackVue.

Ми рекомендуємо спочатку перевірити, чи ваш оператор мобільного зв’язку працює в діапазонах частот LTE, які підтримує DR750X-2CH LTE Plus.

 • Зауважте, що для підключення DR750X-2CH LTE Plus потрібен аксесуар режиму паркування, наприклад Power Magic Pro, як і DR750-2CH LTE. На відміну від DR750X-1CH Plus і DR750X-2CH Plus, DR750X-2CH LTE Plus не підтримує вбудований моніторинг напруги.

BlackVue DR750X-2CH LTE Plus – це другий реєстратор BlackVue з вбудованим мобільним підключенням після DR750-2CH LTE. Він використовує два датчики Sony STARVIS (передній і задній) для чудової чіткості вдень і вночі, запис у форматі Full HD 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду на передній і 30 на задній камері. А також містить всі функції серії DR750X Plus, такі як безперервне сполучення, технологію Sub-Stream (для швидкого відтворення відео через Wi-Fi або хмару) і чудові опції режиму паркування (уповільнена зйомка + події впливу або виявлення руху + події впливу).

Якщо ви не плануєте використовувати хмарні функції, такі як віддалений перегляд у реальному часі, push-повідомлення про вплив і завантаження подій у реальному часі, у BlackVue є інші моделі для вас, наприклад, згаданий вище DR750X-2CH Plus. Однак якщо ви шукаєте найкращу модель, орієнтовану на такі функції – то це вона.

Навіщо взагалі використовувати відеореєстратор, підключений до хмарних сервісів?

Коли більшість відеореєстраторів на ринку все ще є простими цифровими камерами, встановленими на лобовому склі, можливо, нам варто почати з очевидного: навіщо купувати відеореєстратор, підключений до хмари?

Для власників автопарку

Це, мабуть, найочевидніше: уявіть, що ви власник або менеджер автопарку. Щоб контролювати своїх водіїв, ви можете інвестувати в пристрої для GPS відстеження. За допомогою відеореєстраторів DR750X-2CH LTE Plus і такої послуги, як BlackVue Fleet Tracking, нема потреби в будь-якому додатковому обладнанні, наприклад, GPS-трекерах або навіть мобільних точках доступу до Інтернету. А в разі аварії будь-якого роду ви можете самі побачити, що сталося, і завантажити відповідне відео віддалено на свій мобільний. Наявність відеозапису, відстеження GPS і інших інтеграцій в одному пристрої означає більшу простоту встановлення та експлуатації.

Для індивідуальних користувачів

Переваги відеореєстратора, підключеного до хмари, для окремого водія можуть бути менш очевидними, однак не менш важливими. Чи хвилювалися ви коли-небудь за свій автомобіль, коли залишали його на стоянці магазину чи ресторану? Чи дозволяєте ви іноді іншим (друзям, дружині або члену сім’ї) керувати вашим транспортним засобом? Ви іноді паркуєте свій автомобіль за межами приватної стоянки? Це поширені приклади, і всі вони потенційно можуть викликати у вас тривогу. Якщо ви зацікавлені в оснащенні свого авто BlackVue, припускаємо, що ви піклуєтеся про свій автомобіль більше, ніж пересічний водій.

У поєднанні з режимом паркування, BlackVue Cloud і додаток BlackVue можуть допомогти вам побороти тривожність, пов’язану з автомобілем, багатьма способами:

 • Віддалений перегляд у реальному часі дає змогу перевіряти зображення з обидвох камер в режимі реального часу з будь-якого місця та в будь-який час.
 • Push-повідомлення, коли відеореєстратор виявляє удар об припаркований автомобіль. Просто усвідомлення того, що ви отримаєте попередження, коли щось станеться, може бути дуже важливим.
 • Завантаження подій у прямому ефірі — це найкраща функція безпеки в поєднанні з режимом паркування, оскільки вона зберігає кадри в реальному часі в хмарі, тож ви отримуєте відеодоказ, навіть якщо камеру від’єднають під час запису.
 • Віддалене відтворення: переглядайте відео, збережені на локальній картці microSD вашого відеореєстратора, і зберігайте важливі на телефоні або в хмарі.

DR750X-2CH LTE Plus: найпростіший спосіб насолоджуватися BlackVue Cloud

Для тих із вас, хто хоче використовувати всі переваги BlackVue Cloud, DR750X-2CH LTE Plus є ідеальним відеореєстратором. Просто вставте SIM-карту в слот, до якого можна отримати доступ, знявши кріплення, активуйте SIM-карту з програми BlackVue, і все готово. Нема потреби в окремій точці доступу Wi-Fi LTE. А ще краще, не потрібно турбуватися про живлення зовнішньої точки доступу.

Відеореєстратор працює як точка доступу Wi-Fi для п’яти пристроїв

Функція мобільної точки доступу дозволяє використовувати відеореєстратор як маршрутизатор Wi-Fi для вашого автомобіля.

Підключіть до камери ноутбук, портативну ігрову консоль або телефон чи планшет ваших пасажирів. Просто увійдіть у меню Wi-Fi вашого пристрою, знайдіть відеореєстратор у списку мереж, а потім підключіться за допомогою пароля Wi-Fi BlackVue.

Як багато даних використовується?

Залежно від функцій BlackVue Cloud, які ви плануєте використовувати, вам може знадобитися різний обсяг даних.

 • Push-повідомлення використовують незначну кількість даних.
 • Віддалений перегляд у реальному часі використовує обмежену кількість (близько 4,5 МБ на хвилину). Віддалене відтворення відео використовує рівно стільки, скільки віддалений перегляд у реальному часі, якщо ви виберете Sub-Stream (версія з нижчою роздільною здатністю) замість відео з оригінальною роздільною здатністю.
РозширенняD1 (720×480)
Бітрейт600Kbps 
1 хвилина4.5MB
1 година270MB
24 години6.48GB
 • Завантаження подій у прямому ефірі використовує той самий бітрейт, що й віддалений перегляд у реальному часі (близько 4,5 МБ на хвилину): завантаження подій у прямому ефірі можна вимкнути або вимкнути частково, наприклад, лише для режиму паркування.
 • Резервне копіювання в хмару, віддалене відтворення та завантаження через хмару відео в оригінальній роздільній здатності використовують значно більше даних: близько 190 МБ на хвилину для відео на передній камері з найвищим бітрейтом.
 • НАЙВАЖЛИВІШЕ: з функцією мобільної точки доступу споживання даних може сильно відрізнятися. Якщо ви турбуєтеся про використання занадто великої кількості даних із плану вашого відеореєстратора, ви можете вимкнути автопідключення до Wi-Fi відеореєстратора: для цього перейдіть до списку мереж Wi-Fi вашого телефону, торкніться BlackVue у списку та зніміть прапорець біля функції автоматичного підключення.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *