Posted on Залишити коментар

Завантажуйте відео Sub-Stream (файли швидкого відтворення) у BlackVue Cloud

Завантажуйте відео Sub-Stream (файли швидкого відтворення) у BlackVue Cloud

Технологія Sub-Stream BlackVue – це функція, яка дозволяє відеореєстраторам BlackVue поєднувати високоякісний запис та швидкий перегляд відео.

Як виникла технологія Sub-Stream?

Інженери BlackVue опинилися в скрутному становищі, зіткнувшись з двома, здавалося б, суперечливими потребами користувачів: більшими розмірами файлів і швидшим підключенням. Як підтримувати безперебійну взаємодію з користувачем, що включає швидкий перегляд відео через смартфон, одночасно підвищуючи планку щодо якості відео?

Оскільки місткість карт microSD постійно зростає – швидше, ніж швидкість з’єднання – і користувачі вимагають вищої швидкості передачі/кращої якості відео, проблема здавалася нездоланною.

Рішення

Замість компрометації якості зображення, BlackVue вирішив поєднати відео з низькою та повною роздільною здатністю в одному файлі.

Sub-Stream – це невеликі копії оригінальних відеозаписів, записаних вашим відеореєстратором. Оригінальні файли великі та зазвичай вимагають певної буферизації для відтворення навіть через Wi-Fi, Sub-Stream відтворюються миттєво.

Наприклад, однохвилинне відео зі швидкістю 25 Мбіт/с буде розміром близько 187 МБ. Це багато даних для завантаження через Wi-Fi. Для порівняння, версія Sub-Stream (у додатку та BlackVue Viewer – файл швидкого відтворення) становить лише близько 4 МБ!

Як користуватися?

Відео Sub-Stream зберігаються і їх не потрібно активувати. Під час перегляду відео через Wi-Fi або хмару вам буде запропоновано вибрати файл швидкого відтворення або файл оригінальної роздільної здатності. Просто виберіть файл швидкого відтворення. Якщо ви поставили галочку біля пункту «Не показувати знову», ви можете змінити це налаштування в меню налаштувань програми BlackVue. У головному меню проведіть пальцем зліва направо> Налаштування програми> Потокове передавання відео/якість відтворення.

Завантажуйте відео Sub-Stream (файли швидкого відтворення) в BlackVue Cloud

Окрім виправлень помилок та поліпшень стабільності, версії BlackVue Viewer (Windows 3.01/Mac 3.01) та BlackVue App (iOS 3.12/Android 3.13) принесли із собою можливість завантаження відео Sub-Stream через Cloud.

Це означає, що користувачі BlackVue Cloud тепер можуть вибрати, чи завантажувати відео оригінальної роздільної здатності чи версії Sub-Stream.Завантажуйте відео Sub-Stream (файли швидкого відтворення) у BlackVue Cloud

Моделі відеореєстраторів DR900S та DR750S, встановлені на надзвичайну якість, створюватимуть відео з фронтальної камери розміром близько 187 МБ. Тим часом Sub-Stream версія того самого файлу становить приблизно 4 Мб. Це означає, що Sub-Stream дозволяє економити на даних та завантажувати відео майже миттєво.

Завантажуйте відео Sub-Stream (файли швидкого відтворення) у BlackVue CloudЗвичайно, якщо вам потрібна повна роздільна здатність – наприклад, щоб перевірити номерний знак транспортного засобу – радимо замість цього завантажити файл в оригінальній роздільній здатності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *