Posted on Залишити коментар

З яким кріпленням краще обрати  відеореєстратор?

Кріплення відеореєстратора до лобового скла відбувається двома основними способами: за допомогою присоска чи клейкої стрічки. Використовуючи присосок як кріплення, ви можете прикріплювати і рухати вашим відеорієстратором в будь-який момент. В той час якщо використовувати клейку стрічку, то вона кріпить відеореєстратор міцно на одному місці і коли вам хочеться його посунути, то доведеться переклеювати його заново.

На перший погляд здається, що використовувати присоски – набагато зручніше, проте з багатьох причин BlackVue, як і більшість брендів відеореєстраторів преміум класу, надає перевагу кріпленням на  клейкій стрічці.

Основні причини, чому ми вважаємо, що клейка стрічка – це найкращий варіант.

  • Закріпили і забули

На нашу думку, ваш час – це цінний ресурс і його нема сенсу витрачати, щоб  постійно рухати хороший відеореєстратор. З кріпленням на клейкій стрічці ви просто раз закріпите відеореєстратор і відкоректуєте його положення, а тоді взагалі можете забути про його існування. Немає потреби його переміщати чи перекріплювати, що у свою чергу буде змушувати вас зайвий раз перевіряти, чи відеореєстратор закріплений під правильним кутом, як у випадку з використанням кріплення на присоску. А у випадку, якщо вам потрібно забрати відеореєстратор, ви без лишніх турбот зможете від’єднати його від кріплення на скотчі.

Що робити, якщо ви хочете використовувати один відеореєстратор для декількох автомобілів? У такому разі не купляючи другого відеореєстратора, ви можете придбати ще один набір кріплення на клейкій стрічці і навіть кабелів для зарядки і відео, та переміщувати відеореєстратор з одного автомобіля в інший.

  • Непомітність

Клейка стрічка майже непомітна при кріпленні, а от присоски мають бути достатньо великі, щоб добре кріпитися, і зразу кидаються в очі. Так як клейка стрічна не помітна, то з її допомогою набагато легше прикріпити відеореєстратор до дзеркала заднього виду, що у свою чергу робить і його не таким помітним. Це означатиме, що він не буде вас відволікати від дороги без потреби, а ще на додаток така позиція кріплення дає кращий огляд для камери.

  • Краща якість відео:

Це може здатися дивним, але так, кріплення вашого відеореєстратора напряму впливає на якість записаного відео. Яким чином клейка стрічка покращує якість самого відео:

По-перше, вона обмежує вібрації. Вібрації можуть спричинити розмитість картинки, що у свою чергу погіршує відео, навіть якщо воно записано на хороший відеореєстратор. На противагу, кріплення на присоску переважно розхитують відеореєстратор і погіршують якість запису. Це притаманно самому їхньому дизайну, адже вони часто складаються з різних частин, зокрема поворотного шару й інших елементів, які потрібно механічно затискати.

Всі ці фактори призводять до зниження стійкості кріплення. Сила кріплення на клейкій стрічці полягає в її простоті. Чим менше рухомих частин, тим краще воно утримує ваш відеореєстратор. Типові кріплення для моделей BlackVue складаються з єдиного блоку, який надійно закріплює відеореєстратор.

По-друге, вона зменшує відблиск. Чим ближче відеореєстратор прикріплений до лобового скла, тим менше відблиску.

  • Надійність

Кріплення на присоску не може тримати відеорестратор так міцно, як клейка стрічна, бо воно у будь-який момент може відпасти і це факт, який ми всі знаємо. Можна сказати, що люди очікують, що присосок буде падати час від часу. Ніхто навіть не думає, що кріплення на присоску буде хоча б напівпостійним і тому падіння – це нормальне явище у цьому випадку. А це означає, що при нещасному випадку відеореєстратор на такому кріпленні може просто впасти і не записати потенційно ключові моменти.  

З іншого боку, якщо кріплення на скотчі впаде – ніхто не вважатиме це нормальним явищем. Це може статися з різних причин, але у такому разі ми наполегливо рекомедуємо вам звернутися до нашого відділу підтримки.

Ми переконані, що кріплення на клейкій стрічці повинно утримувати ваш відеореєстратор міцно на одному місці, навіть у випадку помірних та сильних ударів продовж довгого часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *