Опубліковано Залишити коментар

З безперешкодним з'єднанням підключитись до відеореєстратора BlackVue тепер ще простіше

З безперешкодним з'єднанням підключитись до відеореєстратора BlackVue тепер ще простіше

Безперешкодне з’єднання – нова функція, що змінює правила гри для користувачів BlackVue. Тепер підключення до сумісного відеореєстратора за допомогою додатка BlackVue простіше, ніж будь-коли.

ВАЖЛИВО: Для безперешкодного з’єднання потрібна сумісна модель та оновлена прошивка.

Легше пряме підключення до Wi-Fi

Без безперешкодного з’єднання, користувачам які хочуть отримати доступ до файлів свого реєстратора через Wi-Fi, потрібно спочатку підключитися до відеореєстратора через меню Wi-Fi свого телефону: сканувати доступні мережі Wi-Fi, а потім вручну ввести пароль Wi-Fi відеореєстратора. Потім повернутися до додатка BlackVue, щоб отримати доступ до відеореєстратора через меню «Підключитись до камери». Однак навіть після закриття додатка BlackVue, телефон залишається підключеним до відеореєстратора, що може спричинити втрату підключення до Інтернету.

За допомогою безперешкодного з’єднання, процес підключення здійснюється безпосередньо з додатка:

 1. У додатку BlackVue виберіть «Підключитись до камери».
 2. Додаток сканує ваш відеореєстратор і автоматично виявляє його (звичайно, якщо він увімкнений).
 3. Ви підтверджуєте з’єднання, торкнувшись бічної панелі відеореєстратора за допомогою датчика наближення.
 4. І це все. Тепер ви під’єднані, а відеореєстратор зберігається у вашому додатку для подальшого ще простішого підключення.
  • Наступного разу, коли ви захочете підключитися, ваш BlackVue буде в списку
  • Як тільки ви закриєте додаток, з’єднання перерветься, щоб ви не втратили Інтернет на телефоні.

Як бонус, оскільки додаток BlackVue знає, яку модель відеореєстратора ви використовуєте, він автоматично повідомить, коли для вашої відеокамери буде доступне оновлення прошивки. Більше не потрібно шукати та завантажувати прошивку вручну з меню завантаження прошивки.

Але це не єдина перевага безперешкодного з’єднання, оскільки підключитись до Cloud також стало простіше!

Спрощене налаштування Cloud

ПРИМІТКА. Цікаво, куди подівся значок активації SIM (раніше знаходився в меню підключення Wi-Fi)? Ми перенесли все, що стосується підключення до хмари, до меню «Підключитись до Cloud».

Без безперешкодного з’єднання підключення вашого відеореєстратора до хмари передбачає більше кроків, ніж ми б хотіли. Ось чому безперешкодне з’єднання є такою бажаною функцією – тепер весь процес максимально простий. 

Вам більше не потрібно переходити до меню «Підключитись до камери». Ви можете виконати всі необхідні кроки прямо в меню «Підключитись до Cloud»:

 1. У додатку BlackVue відкрийте меню «Підключитись до Cloud».
 2. При необхідності створіть обліковий запис Cloud. Ви можете скористатися своїм обліковим записом Apple або Google, щоб підключитися ще простіше.
 3. Після входу, у списку камер торкніться кнопки «+», щоб додати свій відеореєстратор.
  • З відеореєстратором, який не підтримує безперешкодного з’єднання, цей крок передбачає сканування QR-коду реєстратора або введення його хмарного коду вручну.
  • Завдяки безперешкодному з’єднанню додаток отримає доступ до всієї необхідної інформації під час процесу підключення.
 4. Виконайте ті ж дії, що і в меню «Підключитись до камери».
 5. Нарешті, вам буде запропоновано вибрати метод підключення до Cloud:
  • Вбудований LTE або модуль підключення BlackVue: виберіть, якщо ви збираєтесь під’єднати свій відеореєстратор за допомогою CM100LTE або вбудованого зчитувача SIM-карт. Переконайтеся, що SIM-карта вставлена.
  • Пристрій точки доступу Wi-Fi: виберіть, якщо ви збираєтесь під’єднати свій відеореєстратор за допомогою стороннього мобільного маршрутизатора Wi-Fi.
 6. Виконайте вказівки щодо активації SIM-картки або зареєструйте дані точки доступу Wi-Fi, і відеокамера автоматично підключиться після застосування нових налаштувань.

Сумісні моделі та прошивка

Серії DR900S та DR750S не можуть підтримувати цю функцію. Проте меню додатка BlackVue та кроки, які слід дотримуватися, схожі.

Ось список моделей, які підтримують безперешкодне з’єднання:

 • Серія DR900X Plus з прошивкою 1.000 і вище.
 • Серія DR750X Plus з прошивкою 1.003 і вище.
 • Серія DR750X з прошивкою 1.008 і вище.
 • Серія DR900X з прошивкою 1.008 і вище.
 • DR750-2CH LTE з прошивкою 1.008 і вище.

Як щодо моделей, які не підтримують безперешкодне з’єднання?

Що робити, якшо ваш відеореєстратор BlackVue, не підтримує безперешкодне з’єднання?

В цілому, процес прямого підключення схожий, і ви зможете зберегти свій відеореєстратор у списку камер у меню «Підключитись до камери»:

З безперешкодним з'єднанням підключитись до відеореєстратора BlackVue тепер ще простіше

Однак, коли ви вперше хочете підключитись до відеореєстратора за допомогою додатка BlackVue, радимо зробити це як зазвичай: спочатку під’єднайтеся до нього через Wi-Fi у меню мереж Wi-Fi свого телефону, а потім поверніться до програми BlackVue -> меню «Підключитись до камери».

Відтепер, коли вам потрібно підключитися до свого BlackVue, просто перейдіть безпосередньо до меню «Підключитись до камери» та виберіть свій відеореєстратор. Вам буде запропоновано підключитись до мережі Wi-Fi своєї відеокамери. Більше не потрібно підключатися з меню мережі Wi-Fi на телефоні.

ПОРАДА, щоб уникнути втрати підключення до Інтернету на телефоні:

Після того як ваш реєстратор додано до списку камер меню «Підключитись до камери», ви можете повернутися до меню мереж Wi-Fi свого телефону та вибрати «Забути цю мережу».

З безперешкодним з'єднанням підключитись до відеореєстратора BlackVue тепер ще простіше
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *