Posted on Залишити коментар

Режим паркування – як обрати найкращу комплектацію до вашого BlackVue?

Режим паркування – як обрати найкращу комплектацію  до вашого BlackVue?

Коли ви оберете, який саме відеореєстратор BlackVue хочете купити, ви можете також захотіти режим паркування у комплектації до нього. Режим паркування продовжить час запису відеореєстратора і дасть можливість ведення відеозйомки навіть після вимкнення двигуна, коли автомобіль припаркований. Але яка саме фурнітура для режиму паркування вам потрібна? Як дізнатися, що підійде саме вам?

Ця стаття допоможе вам обрати.

Шукаєте, що можна легко інсталювати?

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР:  Power Magic Battery Pack (B-112)

Режим паркування – як обрати найкращу комплектацію  до вашого BlackVue?Якщо ви шукаєте щось, що запрацює одразу після під’єднання до відеореєстратора,  тоді акумулятор Power Magic (B-112) – найкращий варіант. Його просто потрібно під’єднати до гнізда прикурювача вашого автомобіля і він стане гніздовим роз’ємом для живлення вашого відеореєстратора.

Зверніть увагу, що до Power Magic Ultra Battery можна легко під’єднати прикурювач. Але ми рекомендуємо під’єднати його дротово для швидшої зарядки, якщо ж ви їздите довше, ніж годину на день, то акумулятор встигне зарядитися у будь-якому випадку.

Маєте акумулятор малої ємності?

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР:  Power Magic Battery Pack (B-112) або Power Magic Ultra Battery (B-124X)

Якщо акумулятор вашого автомобіля малої ємності, або вже старий, але ви ще не готові його замінити, то зовнішній акумулятор – це найкраще рішення. Під’єднавши акумулятор дротово (B-124X) чи до гнізда прикурювача (B-112/B-124X), фурнітура для режиму паркування буде заряджатися тільки, коли запалювання увімкнене. Це, мабуть, на краще, бо акумулятор вашого автомобіля все одно не зміг би підтримувати живлення режиму паркування довго.

Якщо ви використовуєте конфігурацію прикурювача для вашого акумулятора, переконайтеся, що гніздо прикурювача не отримує живлення, коли двигун вимкнений, щоб не сідав акумулятор автомобіля.

Потрібна прихована інсталяція?

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР: комплект Power Magic Pro

Користувачам, які не бояться працювати з панеллю запобіжників, Power Magic Pro стане чудовим аксесуаром для автомобіля, який забезпечить режим паркування з різними функціями. Оскільки він дуже компактний, то його можна встановити без жодних дротів.

Режим паркування – як обрати найкращу комплектацію  до вашого BlackVue?

Акумулятор Power Magic Ultra Battery, хоча і більший за розміром, але теж встановлюється приховано, так як його теж можна підключити до панелі запобіжників (рекомендоване встановлення) і сховати під сидінням водія чи пасажира або в бардачку.

Треба режим паркування на довгі періоди часу?

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР:  Power Magic Ultra Battery

Режим паркування – як обрати найкращу комплектацію  до вашого BlackVue?Цей вибір дуже простий: акумулятор Power Magic Ultra Battery сам по собі дає багато живлення.  Але ви можете його подвоїти завдяки розширенню акумулятора Power Magic Expansion Battery. І навіть краще те, що такі блоки розширення можна підключати між собою для ще більшого заряду, але час для повного їх заряду відповідно теж зросте.

Якщо ємність акумулятора у вашого автомобіля дуже велика, то набір Power Magic Pro теж вам підійде і точно обійдеться дешевше. Проте вам варто мати на увазі, ваш акумулятор може зноситися у майбутньому, якщо ви плануєте часто використовувати режим паркування.

Їздите кожного дня по годині за раз?

НАЙКРАЩИЙ ВИБІР:  Power Magic Battery Pack (B-112)

Battery Pack вам чудово підійде, якщо ви здійснюєте кожного дня годинні або довші поїздки. Якщо ви не їздите автомобілем кожного дня чи ваші поїздки короткі, то вам варто розглянути інші моделі фурнітури для режиму паркування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *