Опубліковано Залишити коментар

Як відеореєстратор може допомогти зі страховою вимогою на відшкодування?

Хоча у багатьох країнах страхові компанії дають своїм клієнтам знижку через те, що вони встановили відеореєстратор, в Україні така практика не поширена, принаймні поки що. Але спостерігаючи за тим, як динамічно змінюється ситуація по цілому світі (наприклад, все більше компаній Великобританії пропонують знижки водіям з відеореєстраторами), можливо, прийде день, коли це стане правдою і для України.

Незалежно від цього все ще існує багато способів, як може знадобитися відеореєстратор у страхуванні автомобіля та у страхових вимогах.

Безцінний відеоматеріал

Головне завдання вашого відеореєстратора — надавати відеоматеріали за необхідності. Відеореєстратори, як наприклад двоканальний BlackVue моделі DR900S-2CH, записує все, що відбувається, спереду і ззаду вашого автомобіля. Ви можете одразу відтворити відео у додатку BlackVue, або завантажити його і надіслати вашій страховій компанії. Весь процес легкий, простий і дає вам впевненість у тому, що ви володієте незаперечними доказами у будь-якій ситуації.

Перетворить подачу страхового позову про відшкодування на рай

У жахливих ситуаціях “один сказав одне, а другий — друге”, коли немає свідків і ніхто з учасників ДТП вперто не бере на себе вину за аварію, позов про страхове відшкодування може бути дуже виснажливим і затягнутим. Проте надавши страховій компанії відео аварії, ви прискорите процес, який може зайняти лише декілька хвилин телефонної розмови.

Як кажуть, диявол у деталях

Відео з реєстратора може надати дуже багато інформації вашому страховику. Всі необхідні деталі про аварію, починаючи з того, чия провина, якими були колір світлофора, швидкість вашого автомобіля, час, коли вона сталася до того, яка була погода, дадуть дуже точне розуміння ситуації. Це також дуже прискорює процес подачі страхового позову.

Боротьба зі страховими аферами

Потрапити у ДТП уже само собою стресово. Страхові афери — реальна проблема, які лише додають негативу до уже поганої ситуації. На жаль, існують люди, які спробують використати вас у складній ситуації і скористатися вашою необізнаністю. Можна вжити певних заходів, щоб запобігти цьому, зокрема, одним із них є встановлення відеореєстратора у вашому автомобілі. Якщо вам здається дивною ситуація, в якій опинилися, ви завжди можете переглянути відео і впевнитися як все насправді сталося, не залежно від того, що стверджують аферисти.

Вищі страхові премії? Не тепер!

Попри те, що страхові компанії можуть не запропонувати вам знижку за володіння відеореєстратором, його встановлення може уберегти від виплати вищих страхових премій, якщо ви потрапили в аварію. Ви можете бути на 100% впевнені, що не винні, але коли інший водій, або ще гірше — очевидець стверджує, що винні, то захистите вашу правильну позицію у суперечці двоє проти одного. У якийсь момент ви самі можете почати сумніватися у своїй правоті. Відеоматеріали з аварії на руках забирають цей стрес і забезпечують отримання матеріалів страховою компанією для визначення конкретних доказів чиєїсь вини.

У підсумку, відеореєстратор позбавляє вас від однієї турботи, коли ви їдете по справах. Можливо, спочатку вам доведеться розщедритися, наприклад на більшу картку пам’яті microSD, і ваша інвестиція не одразу принесе прибуток, але з часом вона дасть фінансову користь і заощадить вам не тільки гроші, а час і що найголовніше — нерви.

Зверніть увагу:

Зміст цієї статті призначений тільки для загальних інформаційних цілей і не становить юридичних порад. Також деякі дані цієї статті можуть не стосуватися вашої країни чи юрисдикції, тому використовуйте інформацію на власний розсуд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *