Posted on Залишити коментар

Чому BlackVue Over the Cloud і режим паркування – найкраще поєднання для захисту автомобіля?

Чому BlackVue Over the Cloud і режим паркування – найкраще поєднання для захисту автомобіля?

Функція BlackVue Cloud і режим паркування доповнюють один одного, щоб забезпечити найкращий захист вашого автомобіля 24/7. BlackVue Over the Cloud у декілька разів збільшує користь сумісного з  Cloud відеореєстратора BlackVue. Якщо ви хочете наглядати за вашими дітьми, коли вони водять ваше авто, вам знадобиться можливість віддаленого стеження BlackVue Over the Cloud’s Remote Live View і GPS Tracking, що оновлюються у режимі реального часу. А родичі похилого віку відчуватимуть себе безпечніше на дорозі знаючи, що ви завжди маєте змогу за ними прослідкувати в дорозі й допомогти у випадку негараздів. 

Один менеджер автопарку може слідкувати одразу за сотнею автомобілів у реальному часі, використовуючи функцію BlackVue Fleet Tracking на під’єднаних до Cloud відеореєстраторах.

Для більшості користувачів BlackVue Over the Cloud, спочатку, ця функція видається не зовсім корисною, поки не згадати про режим паркування. 

Переможна комбінація

Режим паркування і функція BlackVue Over the Cloud прекрасно доповнюють один одного. Власники відеореєстраторів відчувають себе у більшій безпеці за кермом автомобіля, знаючи, що вони будуть захищені в разі нещасного випадку. Деякі водії також переймаються за свої автомобілі, коли залишають їх без нагляду.

Режим паркування підтримує ваш BlackVue в активному стані навіть при вимкненому запалюванні 

Найперше, що повинен зробити власник відеореєстратора BlackVue, щоб гарантувати безпеку свого запаркованого автомобіля – це налаштувати режим паркування. У цьому режимі відеореєстратор BlackVue продовжує постійно працювати і записує відео, коли фіксує помітний рух (через об’єктив) чи удар ( через G-сенсор). В обох випадках завдяки буферному запису, відео міститиме також декілька секунд до того, як спрацює сигнал для запису. Дорожчі моделі, такі як серії  DR750S та DR900S також мають вбудовані Time Lapse + Impact. У цьому режимі відеореєстратор записує все у прискореному вигляді, але коли детектори подають сигнал про якийсь вплив на автомобіль, то записується звичайне буферне відео про цю подію. 

Режим паркування можна увімкнути кількома способами. По-перше, можна придбати спеціально створений набір, який використовує акумулятор автомобіля для живлення відеореєстратора, при тому запобігає повного розрядження акумулятора. Інший спосіб – це спеціальна батарея для режиму паркування. Більше інформації ви можете отримати тут (https://www.blackvue.com/parking-mode-accessories-overview/). 

Підсумовуючи вищесказане, можна стверджувати, що режим паркування забезпечує додатковий захист вашого автомобіля. 

Проте що робити, якщо для вас всього цього недостатньо, аби ви не переживали за безпеку вашого авто? Якщо вам потрібна можливість слідкувати за вашою машиною будь-коли і будь-де вам варто розглянути BlackVue Over the Cloud.

Ваш автомобіль завжди на виду з BlackVue Over the Cloud

Функція BlackVue Over the Cloud  була запущена в 2015 році, а це означає, що багато поколінь відеореєстраторів BlackVue сумісні з нею. Ви можете переглянути список сумісних з Cloud моделей ось тут (https://www.blackvue.com/which-blackvue-dashcams-are-cloud-compatible/). 

Коли ви поєднуєте режим паркування і BlackVue Over the Cloud, то одразу отримуєте доступ до свого автомобіля будь-де у будь-який момент через додаток BlackVue. Саме це робить функцію Cloud такою безцінною для більшості наших користувачів. 

Розглянемо наступний сценарій: ви вечеряєте в ресторані, коли у ваш автомобіль хтось врізається. Оскільки відеореєстратор працює у режимі паркування, він відслідковує механічний вплив на автомобіль і записує відео, що включає декілька секунд перед ударом. Це напрочуд знадобиться, коли ви будете надавати запит до страхової компанії чи докази для поліції. 

Оскільки ваш відеореєстратор BlackVue підключений до Cloud, то додаток одразу надсилає вам push-повідомлення про те, що детекторами був зареєстрований механічний вплив на автомобіль. Одразу ж ви можете перевірити через телефон, що відбувається, з функцією віддаленого стеження Remote Live View. Якщо вам пощастить, ви зможете спіймати винуватців одразу на місці події, перед тим як вони встигнуть втекти. 

У випадку, якщо ваш автомобіль знаходиться у небезпеці через взлом чи пограбування, ви зможете швидко прийняти рішення про подальші дії, наприклад, викликати поліцію. У будь-якому випадку, щойно відео записується, відеореєстратор  BlackVue збереже копію в Cloud і сповістить про це вас ще одним повідомленням. Всі можливості Cloud варіюються відповідно до вашого Cloud плану. Ознайомитися з різними Cloud планами і їхніми описами ви можете за цим посиланням https://www.blackvue.com/cloud-plans/ .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *