Опубликовано Оставить комментарий

HDR NIGHT VISION: ПОКРАЩЕНЕ ДЕННЕ І НІЧНЕ ВІДЕО НА ВІДЕОРЕЄСТРАТОРАХ BLACKVUE 4K

У прошивці 1.012 для відеореєстраторів серії DR900S з’явилася нова функція — HDR Night Vision. Ця функція покращить якість денного і нічного відео, і замінить застарілу Enhanced Night Vision. ЇЇ ви можете знайти в розділі «Налаштування програм» > «Основні» > «Відео» > «HDR Night Vision». Там ви також зможете обрати режим роботи, не забудьте натиснути «Зберегти і закрити», щоб застосувати зміни.

Важливо: HDR Night Vision застосовується тільки до 4K-камер. Для двоканальних моделей, таких як DR900S-2CH, HDR Night Vision увімкнеться лише для передньої камери, а для задньої — буде використовуватися Enhanced Night Vision.

Яскравість вночі не завжди означає чіткість відео.

До HDR Night Vision передні камери серії DR900S використовували Enhanced Night Vision, що просто посилювало ISO в умовах недостатнього освітлення і давало більш яскраву картинку. Хоча достатній рівень яскравості безумовно необхідний для розрізнення деталей вночі, однієї яскравості не завжди достатньо.

Щоб зберегти яскравість відео в темних сценах, датчики зображення відеореєстратора підвищують чутливість ISO. Це впливає на все зображення, а не тільки на темні ділянки. І означає, що якщо щось вже було яскравим — наприклад, номер автомобіля попереду підсвічується вашими фарами — воно може бути за певних умов повністю засвіченим.

Як цього уникнути?

Людське око може досить легко обробляти контрастні зображення. Проте, цифровий датчик обмежений в співвідношенні між найтемнішою і найяскравішою точкою, яку він може захопити.

У більшості цифрових камер, при зйомці фото чи відео, камера регулює експозицію в залежності від вашої точки фокусування. На вашому телефоні, якщо ви сфокусуєте увагу на яскравому елементі, камера налаштується і зробить все інше в кадрі більш темним. І навпаки, якщо ви сфокусувалися на темній точці, відблиски можуть здаватися розмитими. Хоча сенсори стали краще знімати контрастні сцени, вони все ж таки не наближаються до людського ока. Технологія HDR — це спосіб подолати обмеження цифрових датчиків.

Функція HDR Night Vision застосовує HDR для зйомки відео

Однією з основних переваг HDR є збереження деталей як на яскравих, так і на темних ділянках зображення. HDR працює шляхом об’єднання двох або більше витримок в одному зображенні. Це як взяти переекспоноване (занадто яскраве) та недоекспоноване (занадто темне) зображення і об’єднати їх разом. За винятком того, що ваша камера робить все це в одній плавній послідовності. Переекспоноване зображення буде показувати більше деталей в темних областях, в той час як недоекспоноване збереже деталі в світлих ділянках. Завдяки їх об’єднанню отримане зображення здатне відображати ширший діапазон кольорів і деталей, ніж здатний зафіксувати датчик камери за одну експозицію.

HDR Night Vision використовує той же процес для запису відео

Покращене нічне і денне відео

Перевага HDR Night Vision над Enhanced Night Vision полягає в тому, що нова функція покращує не тільки нічні відеоролики, але і денний запис. Вночі сцени освітлюються, зберігаючи при цьому відблиски, що дає змогу читати номерні знаки автомобілів, а вуличне освітлення зменшується. А у яскраві дні вона творить чудеса, щоб звести до мінімуму відблиски на об’єктиві і відображення від сонця.

HDR Night Vision також дає більш насичені і точні кольори вдень і вночі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *